Właścicielka bezludnej wyspy poszukuje ludzi do pracy. Ta oferta brzmi jak marzenie!

Paulina Ermel 17.01.2020
Wyspa Great Basket
Fotografia: Shutterstock

Już setki osób z całego świata odpowiedziały na tę ofertę. Ale wciąż jest aktualna!

Wygląda na to, że w sieci pojawiła się kolejna praca marzeń! Tym razem poszukiwane są osoby, które mają ochotę na oryginalną przygodę. Praca miałaby być wykonywana bowiem na... bezludnej wyspie należącej do Irlandii.

Na czym dokładnie ma polegać i jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać tę pracę? Przeczytajcie niżej!

Praca marzeń na bezludnej wyspie

Pracowników poszukuje właścicielka bezludnej wyspy Great Basket, która należy do Irlandii. Jest to całkowicie opustoszały region, na którym ostatni raz ludzie mieszkali w 1953 roku. Nie oznacza to jednak, że nikt tu nie przyjeżdża!

To malownicze i jednocześnie dzikie miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się jak nigdzie indziej. Panuje tutaj optymalny i przyjemny klimat, nie ma tu internetu czy gorącej wody i prądu. Za to są świece, piękna przyroda, dobrze widziane gwiazdy i niepowtarzalny urok.

Alice Hayes poszukuje do pracy na Great Basket dwóch osób. Miałyby one przygotowywać domki letniskowe dla turystów, którzy regularnie co roku przypływają tutaj łodziami. Do obowiązków zatrudnionych będzie także należeć przyjmowanie gości, sprzątanie i praca w tutejszej kawiarni.

Oferta obejmuje pracę od 1 kwietnia do 1 października. Aplikować mogą wszyscy, ale właścicielka wyspy poszukuje osób sprawnych fizycznie i komunikatywnych. Muszą to też być osoby, które nie boją się wyzwań. Ogłoszenia wciąż można wysyłać na maila Alice Hayes.

Co ciekawe, nie będziecie tutaj tak całkowicie odcięci od świata. Otóż na wyspie istnieje jedna gniazdko elektryczne, w którym znajduje się prąd generowany turbiną wiatrową. Da się za jego pomocą naładować telefon.

Zdecydowalibyście się na taką pracę?

Aż trudno uwierzyć, że istnieją naprawdę! Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów