Pław się w luksusie i zarabiaj krocie. Praca marzeń czeka!

Paulina Ermel 13.05.2019
Podróże
Fotografia: Shutterstock

Lubisz luksus i podróże? Mamy pomysł na to, jak możesz połączyć jedno z drugim i jeszcze na tym zarobić. Praca marzeń czeka!

Takie informacje lubimy najbardziej! Kolejna praca marzeń czeka na odważnych i żądnych wrażeń. Nie dość, że możesz sporo zarobić, zwiedzisz trochę świata, a w dodatku będziesz mieć okazję do tego, żeby skorzystać z niezłych luksusów!

Praca marzeń dla testera jachtów

Już teraz możesz zostać testerem... jachtów! Marka, która promuje się jako "Amazon dla milionerów", oferuje chętnym niesamowitą okazję! Przez tydzień będziesz testować jachty i sprawdzać, czy spełniają określone standardy.

Wystarczy spełnić kilka kryteriów, aby wziąć udział w wyścigu o tę pracę. Ochotnicy powinni mieć ukończone 21 lat, posiadać ważny paszport, a także być dyspozycyjnym przez cały rok.

Praca polega na tym, że przez tydzień mieszkasz na jachcie - tutaj jesz i śpisz. Twoim zadaniem będzie ocena jakości i funkcjonalności jachtu. Za tydzień pracy otrzymasz  1300 dolarów, czyli ok. 5 tysięcy złotych!

Brzmi nieźle, prawda?

Niektóre cieszą oczy pięknym białym piaskiem. Inne mają piękne miejsca do odwiedzenia. Poznajcie 10 niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów