Darmowa podróż dookoła świata i ponad 180 tys. zł pensji. Praca marzeń czeka!

Paulina Ermel 13.11.2019
Podróżowanie
Fotografia: Shutterstock

Lubicie podróże i szukacie pracy? Koniecznie zapoznajcie się z tą ofertą! Brzmi jak bajka!

Firma "Wowcher" poszukuje ambasadora podróży! Marka, która jest właścicielem wyszukiwarki tanich wycieczek, chce zatrudnić osobę kochającą podróże. Wystarczy nieco orientować się w mediach społecznościowych i być żądnym przygód!

Na czym dokładnie polega ta praca i dlaczego warto się na nią skusić? Wygląda na to, że ta oferta to same korzyści!

Praca marzeń czeka - firma "Wowcher" poszukuje ambasadora podróży

Na czym polega praca marzeń według firmy Wowcher? Otóż ich ambasador podróży w ciągu roku zwiedziłby 40 miast i krajów na całym świecie - w tym Warszawę i Kraków. Całą wycieczkę trzeba dokumentować w mediach społecznościowych - na Instagramie i na Youtube.

Ambasador musi zachęcać do podróży z Wowcher Travel. Podróż ma trwać rok, a osoba, która otrzyma tę ofertę pracy, zarobi dodatkowo ok. 182 tys. zł! Co ważne, podróż marzeń nie musi być odbywana w pojedynkę! Można zabrać w nią przyjaciół.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby być branym pod uwagę do tej pracy? Należy mieć ukończone 18 lat, mieć ważny paszport, trzeba kochać podróże i umieć działać w mediach społecznościowych. Obowiązkowa jest umiejętność robienia dobrych zdjęć i wideo.

Jak aplikować do tej pracy? Wystarczy nagrać 30-sekundowe wideo, w którym odpowiadamy na pytanie, dlaczego jesteśmy idealnymi kandydatami na to stanowisko. Następnie publikuje to w formie posta na Instagramie lub Twitterze i oznaczamy markę Wowcher.

Skusicie się?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów