Polskie SPA docenione przez dziennik "The Guardian"! Znalazło się na liście najlepszych w Europie

Paulina Ermel 27.11.2018
SPA
Fotografia: Shutterstock

Znajduje się w niezwykłym otoczeniu i przyciąga tłumy gości. Poznajcie miejsce, które oferuje odnowę biologiczną i jednocześnie zostało docenione przez brytyjski dziennik.

Angielski tytuł "The Guardian" przygotował ostatnio listę 20 najlepszych SPA w Europie. Skąd taki pomysł? Otóż odnowa biologiczna staje się coraz częściej wybieranym przez konsumentów sposobem na urlop czy odpoczynek. Branża ta prężnie się rozwija i powstaje coraz więcej miejsc typu SPA, które przyciągają nie tylko jakością i ilością zabiegów pielęgnacyjnych, ale też ciekawym wystrojem czy bajkową lokalizacją. Na liście Guardiana znalazło się m.in. SPA w Polsce!

SPA w Kopalni Soli "Wieliczka"

"The Guardian" docenił jedno z naszych rodzimych SPA. Na liście przygotowanej przez dziennik znalazło się bowiem centrum relaksacyjne usytuowane w... Kopalni Soli "Wieliczka"! Wyobrażacie sobie relaks w kopalni soli? Teraz to możliwe! Strefa Relaksu to integralna część Hotelu Grand Sal w Wieliczce. Możesz tutaj odpocząć, zregenerować zmęczony organizm.

Prócz SPA w Polsce na liście znalazły się obiekty z Irlandii, Finlandii, Chorwacji i Francji. Wybralibyście się do naszego rodzimego SPA promowanego przez "Guardiana"? Zdjęcia sprawiają, że od razu chcemy tam jechać!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Lubisz podróże?

Liczba głosów:

Wyobrażacie sobie podróżowanie przez cały rok? My jak najbardziej! Poznajcie dwójkę, którą połączyły miłość i pasja. Oni podróżują non stop!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów