Polskie SPA docenione przez dziennik "The Guardian"! Znalazło się na liście najlepszych w Europie

Paulina Ermel 27.11.2018
SPA
Fotografia: Shutterstock

Znajduje się w niezwykłym otoczeniu i przyciąga tłumy gości. Poznajcie miejsce, które oferuje odnowę biologiczną i jednocześnie zostało docenione przez brytyjski dziennik.

Angielski tytuł "The Guardian" przygotował ostatnio listę 20 najlepszych SPA w Europie. Skąd taki pomysł? Otóż odnowa biologiczna staje się coraz częściej wybieranym przez konsumentów sposobem na urlop czy odpoczynek. Branża ta prężnie się rozwija i powstaje coraz więcej miejsc typu SPA, które przyciągają nie tylko jakością i ilością zabiegów pielęgnacyjnych, ale też ciekawym wystrojem czy bajkową lokalizacją. Na liście Guardiana znalazło się m.in. SPA w Polsce!

SPA w Kopalni Soli "Wieliczka"

"The Guardian" docenił jedno z naszych rodzimych SPA. Na liście przygotowanej przez dziennik znalazło się bowiem centrum relaksacyjne usytuowane w... Kopalni Soli "Wieliczka"! Wyobrażacie sobie relaks w kopalni soli? Teraz to możliwe! Strefa Relaksu to integralna część Hotelu Grand Sal w Wieliczce. Możesz tutaj odpocząć, zregenerować zmęczony organizm.

Prócz SPA w Polsce na liście znalazły się obiekty z Irlandii, Finlandii, Chorwacji i Francji. Wybralibyście się do naszego rodzimego SPA promowanego przez "Guardiana"? Zdjęcia sprawiają, że od razu chcemy tam jechać!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wyobrażacie sobie podróżowanie przez cały rok? My jak najbardziej! Poznajcie dwójkę, którą połączyły miłość i pasja. Oni podróżują non stop!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów