Polski pałac uznany najlepszym miejscem na wesele w Europie! Można też spędzić w nim urlop

Malwina Wasilewska 20.05.2020
pałac
Fotografia: materiały prasowe

W rankingu European Best Wedding Venue 2020 pałac ten prześcignął obiekty na Santorini i w Wenecji.

Niedawno największy portal turystyczny "European Best Destinations" opublikował coroczny ranking najlepszych miejsc na wesela. Tym razem pierwsze miejsce zajął polski obiekt położony nad Zalewem Szczecińskim. Zobaczcie!

Pałac Manowce okrzyknięty najlepszym miejscem na wesele

Pałac Manowce zaprojektowany w neoklasycystycznym stylu został doceniony przez portal "European Best Destinations". Ten wyjątkowy obiekt w rankingu najlepszych miejsc weselnych prześcignął piękne pałace położone w wielu wyjątkowych miejscach, takich jak grecka wyspa Santorini, portugalskie wybrzeże Algarve czy Wenecja.

Polski pałac znajdujący się nad Zalewem Szczecińskim został otwarty dopiero w maju 2020 roku, a już zdobył prestiżową nagrodę. Jego nowy właściciel przywrócił mu dawny blask. Znajdziemy w nim 3 apartamenty, 5 pokoi do wspólnego użytku, 13 pokoi gościnnych, sale na przyjęcia. A na zewnątrz znajdują się przepiękne ogrody.

W tym pałacu można nie tylko zorganizować ślub, ale też zarezerwować wakacyjny pobyt. Podoba się wam? Naszym zdaniem prezentuje się obłędnie!

Koronawirus sprawił, że niektóre miasta są wręcz jak wymarłe. Nowy Jork wygląda jak wyjęty z filmu grozy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów