Polak zaprojektował namiot, który... wiesza się na drzewie!

Paulina Ermel 03.04.2020
Namiot
Fotografia: Shutterstock

Chyba każdy z nas w dzieciństwie marzył o tym, żeby mieć domek na drzewie. Za sprawą namiotu wieszanego na drzewie to możliwe! I okazuje się, że za tym projektem stoi Polak.

Wiele dzieci marzy o tym, aby mieć domek na drzewie. Jego zbudowanie jednak wcale nie jest takie proste, dlatego większość dzieci musi obejść się ze smakiem. Okazuje się jednak, że teraz marzenie z dzieciństwa mogą spełnić już jako dorośli ludzie.

Jak to możliwe? Otóż polska marka stworzyła namiot, który wiesza się na drzewie! I co najlepsze, to rozwiązanie działa. Zresztą sami zobaczcie, jak wygląda.

Polak zaprojektował namiot, który wiesza się na drzewie

Paweł Lewandowski wpadł na pomysł stworzenia namiotu, który wiesza się na drzewie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie przedstawiające namiot HUBA, aby dojść do wniosku, że to nie tylko niezwykły projekt, ale też spełnienie marzeń z dzieciństwa!

Namiot powstał w ramach pracy magisterskiej Lewandowskiego. HUBA to produkt, który łatwo rozłożyć wysoko w koronach drzew. Z pewnością uda się to każdemu, kto tylko będzie chciał go wypróbować. Został on stworzony z myślą o fotografach, miłośnikach przyrody, ale też lubiących noclegi w namiotach.

Projekt powstał w Pracowni Projektowania Produktu na Akademii Sztuk Pięknych Gdańsku pod opieką prof. Jarosława Szymańskiego. Co najważniejsze, jego stabilna platforma daje poczucie komfortu osobie znajdującej się w środku. Potencjalni klienci nie muszą się także martwić o to, czy montaż tego namiotu źle wpłynie na drzewa. Otóż nie - jest dla nich całkowicie bezinwazyjny.

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów