Podróżnicy po roku odtworzyli to samo zdjęcie. "To złamało nam serca"

Magdalena Barszczak 30.04.2019
Plaża Pink beach
Fotografia: Shutterstock

Na Instagramie zamieścili ważny apel.

Marie Fe i Jake Snow to para influencerów, którzy z odwiedzania nowych miejsc uczynili swój sposób na życie. Podróżują po świecie, a zdjęciami dzielą się na Instagramie. W tym medium społecznościowym obserwuje ich już 479 tys. osób. Ostatnio na profilu zakochanych pojawił się niepokojący post.

To samo zdjęcie na Pink Beach. Podróżnicy pokazali różnicę

Blogerzy odwiedzili jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Indonezji, Pink Beach, w Parku Narodowym Komodo. Byli tam rok wcześniej i zachwycili się tym miejscem. Po tej wizycie zamieścili na Instagramie niepokojący post.

Marie i Jake zestawili dwa zdjęcia - z 2019 roku i wykonane rok wcześniej. Tym razem lajki, których nigdy im nie brakuje, postanowili wykorzystać w szczytnym celu. Dlaczego?

Bajeczna indonezyjska plaża zmieniła się nie do poznania. Wystarczył rok, żeby piękna atrakcja turystyczna przeobraziła się w składowisko śmieci.

Nigdy nie przypuszczaliśmy, że po powrocie na naszą ulubioną plażę zobaczymy taki niepokojący widok. To złamało nam serca – napisali.

Podróżnicy poprosili fanów, żeby nie byli obojętni i zaczęli działać na rzecz ochrony środowiska.

Zobacz także: "Nie wydaje dźwięków ani oddechów". Poruszający projekt fotografa

Aby zobaczyć drugie zdjęcie, użyj strzałki.

Niektóre cieszą oczy pięknym białym piaskiem. Inne mają piękne miejsca do odwiedzenia. Poznajcie 10 niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów