Podróż dookoła świata zupełnie za darmo? Teraz to możliwe!

Paulina Ermel 27.02.2019
Podróżniczka
Fotografia: Shutterstock

Jedna z agencji turystycznych proponuje chętnym wycieczkę dookoła świata. Zupełnie za darmo! Skorzystacie?

Podróż dookoła świata brzmi kusząco, ale jednocześnie od razu z tyłu głowy pojawia się myśl: "Skąd wziąć na nią pieniądze". Prawda? Okazuje się, że teraz można wyjechać na tego typu wycieczkę zupełnie za darmo! Jak to możliwe?

Wszystko za sprawą konkursu, jaki zorganizowała agencja turystyczna Tour Radar. Aż dwie osoby mogą się wybrać w taką podróż. Zobaczcie, co trzeba zrobić, aby wystartować w wyścigu.

Podróż dookoła świata za darmo

Agencja turystyczna Tour Radar wpadła na nietypowy pomysł. Poszukuje dwóch nieznajomych osób, które zdecydowałyby się na przemierzenie całego świata we dwójkę. Marka organizuje 5 wycieczek all-inclusive - każda na innym kontynencie - za które w całości zapłaci. Uczestnicy nie muszą się martwić o przelot, zakwaterowanie, wyżywienie i atrakcje turystyczne na miejscu. Jedyne, co muszą ze sobą zabrać to dawka dobrego humoru i chęć przeżycia przygody.

Co ciekawe, szczęśliwcy, którzy "wygrają" wyścig o tę podróż, do końca nie będą wiedzieli, gdzie tak naprawdę jadą. Nieznane są destynacje poszczególnych wycieczek tej podróży. Cała wyprawa ma potrwać 50 dni, a szacowany koszt takiej wycieczki dla jednej osoby to... 80 tys. zł! Uczestnicy jednak nic nie zapłacą.

Podróżnikom towarzyszyć będzie ekipa filmowa, która ma nagrać całą wyprawę. Zgłoszenia można dosyłać do 24 marca 2019 roku. Skusicie się?

Lubicie podróże? A do tego zastrzyk adrenaliny? Mamy coś specjalnie dla was! Oto podróże tylko dla ludzi o mocny nerwach. Nie każdy powinien się na nie porywać!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów