Pobyt w raju zupełnie za darmo. Praca marzeń szuka człowieka

Magdalena Barszczak 14.11.2018
turyści w Tajlandii
Fotografia: Shutterstock

Ruszyła rekrutacja na "lokalnego podróżnika".

Masz dość jesiennej pogody? Jeśli marzysz o wyjeździe do ciepłych krajów i jesteś gotowy na przygodę życia, to ta oferta jest dla ciebie. Wystarczy wysłać zgłoszenie i cieszyć się pracą marzeń. Na osobę, która pozytywnie przejdzie rekrutację, czeka wiele atrakcji!

DreamJobbing oraz Organizacja Tourism Authority w Tajlandii zapraszają osoby żądne wrażeń! To nie jest oferta, jakich wiele. Wybrany kandydat przeżyje w tym pięknym azjatyckim kraju wyjątkową przygodę - wcieli się w skórę lokalnego podróżnika.

Twoje zadanie to podróżowanie po Tajlandii i doświadczanie życia jak prawdziwy mieszkaniec kraju. A Twoja podróż zamieni się w film dokumentalny emitowany w telewizji – czytamy w ogłoszeniu.

Praca marzeń. Lokalny podróżnik poszukiwany

Jakie kryteria musi spełnić idealny kandydat? Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku, narodowości i zawodu. Wystarczą chęci i gotowość przeżycia niezapomnianego doświadczenia. W zamian pracodawca opłaca wszelkie koszty - przeloty, zakwaterowanie, jedzenie i zapewnia kieszonkowe.

Aby wziąć udział w rekrutacji trzeba wysłać krótki (trwający 60 sekund) filmik, w którym zainteresowany przedstawi siebie i wyjaśni, dlaczego powinien zostać "lokalnym podróżnikiem". Jak informuje onet.pl, wybrany kandydat zacznie swoją przygodę w styczniu i będzie podróżował po kraju przez 2-3 tygodnie. Emisja filmu dokumentalnego jest planowana na początek 2019 roku.

Casting będzie trwał, dopóki nie zostanie wybrana właściwa osoba. Gotowi podjąć wyzwanie? Więcej na temat oferty możecie przeczytać na stronie dreamjobbing.com.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów