Ma 34 lata i lata boeingami. Zdjęcia tej seksownej pilotki robią furorę w sieci!

Zuzanna Morska 24.01.2020
Pilotka
Fotografia: instagram.com/flywitheva

Tę pilotkę z Holandii śledzi na Instagramie aż 150 tys. osób. I nic dziwnego - tylko spójrzcie na jej zdjęcia!

Eva Claire Marseille jest holenderską pilotką, która najwyraźniej uwielbia swoją pracę. Kobieta pilotuje boeingi 747 i prowadzi na Instagramie konto, które obserwuje już 150 tys. osób!

Tutaj zamieszcza zdjęcia z pracy i z podróży, które odbywa. Zobaczcie, dlaczego internauci pokochali 34-letnią panią pilot!

Pilotka, która robi karierę na Instagramie

Eva pochodzi z Holandii, ale od 7 lat mieszka w Hongkongu. 34-latka jest filigranową, piękną blondynką. Jednak na co dzień pracuje w zdominowanej przez mężczyzn branży.

Gwiazda Instagrama lata bowiem boeingami 747, które nazywane są Jumbo Jetami. To, że została pilotką, było dziełem przypadku. Eva chciała być dziennikarką, ale ostatecznie aplikowała do szkoły lotniczej.

Dzisiaj jej profil w mediach społecznościowych obserwuje mnóstwo osób, które interesuje przede wszystkim, jak wygląda praca pilota samolotu. Eva zamieszcza na Instagramie jednak nie tylko fotki z pracy. Dzieli się też z obserwatorami swoimi pasjami - uwielbia podróżować, chodzić po górach, ale też uprawiać fitness i kickboxing.

Na tym nie koniec jej działalności! Pilotka prowadzi też bloga, na którym zamieszcza praktyczne informacje dotyczące swojej pracy. Przekonuje również, że pilotowanie samolotów to zajęcie nie tylko dla mężczyzn.

Sami zobaczcie!

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów