To ulubiona wyspa polskich gwiazd. Tutaj wyjeżdżają na wakacje!

Zuzanna Morska 17.07.2020
Mykonos
Fotografia: Shutterstock

Leży niedaleko od naszego kraju i łatwo się tam dostać. Oferuje niezwykłe widoki, wysoką temperaturę i niezapomniane wrażenia!

Zastanawialiście się, gdzie wakacje spędzają polskie gwiazdy? Jest jeden kierunek, który szczególnie przypadł im do gustu. Mowa o niewielkiej europejskie wyspie, która leży całkiem niedaleko naszego kraju.

Są tu wysokie temperatury, dużo słońca, piękne widoki i pyszna kuchnia. Z uroków tej wyspy skorzystali już Ania i Robert Lewandowscy, Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny, Natalia Siwiec wraz z mężem, Ewa Chodakowska, a także Sandra Kubicka. Już wiecie, o którym regionie mowa?

Mykonos - ulubiona wyspa polskich gwiazd

Okazuje się, że polskie gwiazdy szczególnie pokochały grecką wyspę Mykonos. Leży ona na Morzu Egejskim i należy do archipelagu Cyklad. Choć liczba stałych mieszkańców przekracza zaledwie 10 tys. osób, w sezonie spotkamy tutaj dużo więcej ludzi.

Mykonos to wyspa, która zachwyca wspaniałą pogodą i charakterystyczną grecką zabudową. Znajdziecie tutaj "instagramowe" białe domki z kolorowymi dachami i okiennicami.

To, co jednak ważne, Mykonos ma doskonale rozwiniętą bazę noclegową, łatwo się tutaj dostać samolotem, a usługi są tutaj na najwyższym poziomie. Nic dziwnego, że można tu spotkać największe gwiazdy z całego świata.

Wybralibyście się tutaj na wypoczynek?

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów