W tym hotelu znajduje się tylko jeden pokój! Oferuje nieziemski widok, a to tylko kilka godzin z Warszawy

Paulina Ermel 23.09.2020
Hotel
Fotografia: Shutterstock

To jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Zobaczcie, jak wygląda i jakie widoki oferuje.

Jeżeli lubicie podróżować i jesteście osobami dobrze zorganizowanymi, z pewnością dużą wagę przykładacie do "ogarnięcia" sobie odpowiedniego noclegu. Są też turyści, którzy skupiają się głównie na wynalezieniu ciekawego obiektu, w którym będą spać na wyjeździe.

I właśnie dla zaspokojenia potrzeb takich klientów powstają hotele o najwyższych standardach, świetnej obsłudze, ale też oferujące niezwykłe widoki lub niezapomniane przeżycia. Jednym z hoteli, który oferuje głównie te dwie ostatnie rzeczy, jest One Room Hotel w Pradze. Znajduje się tutaj tylko jeden pokój, ale widoki z niego są nieziemskie!

One Room Hotel - w tym hotelu jest tylko jeden pokój

W malowniczej stolicy Czech - Pradze - zlokalizowany jest hotel, w którym istnieje tylko jeden, jedyny pokój! Mowa o One Room Hotel, który zlokalizowany jest w popularnej wieży telewizyjnej Žižkov. Ta żelbetowa konstrukcja o wysokości 216 metrów jest jednym z najbardziej charakterystycznych punktów w Pradze.

I to właśnie w niej znajduje się hotel oferujący gościom jeden pokój. Jest on usytuowany na wysokości 68 m w wieży i rozpościera się z niego widok na panoramę miasta. 5-gwiazdkowy hotel oferuje nocleg w pokoju, który ma całą przeszkloną ścianę. Dzięki temu można oglądać Pragę z góry przez całą dobę.

Pokój ten można wynająć już za 1200 zł od osoby za dobę. Ale ostrzegamy! Z racji tego, że jest on zaledwie jeden, jego zarezerwowanie graniczy z cudem! Przenocowalibyście w takim miejscu?

Oto najbardziej nietypowe hotele na świecie. Chcielibyście w takich przenocować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów