Nocleg w posiadłości Pablo Escobara? Teraz to możliwe!

Paulina Ermel 20.11.2018
Posiadłość Pablo Escobara
Fotografia: Casa Malca / mediadrumworld.com/EAST NEWS

Dawny dom barona narkotykowego to teraz luksusowy hotel! Zobacz, gdzie się znajduje i ile kosztuje tu nocleg.

Oglądaliście lub wciąż oglądacie serial "Narcos"? Z pewnością znacie losy barona narkotykowego Pablo Escboara, który dzięki szemranym biznesom dorobił się ogromnej fortuny. W posiadaniu Pabla były nie tylko potężne pokłady gotówki, ale też liczne nieruchomości i inwestycje. Jedną z nich możecie "poznać" lepiej. Mowa o posiadłości Escobara, która została zamieniona w... luksusowy hotel!

Nocleg w posiadłości Pablo Escobara w Meksyku

Escobar w najlepszym momencie swojego życia - kiedy już dorobił się dużych pieniędzy na handlu narkotykami - dysponował jachtami, autami, samolotami i wieloma domami w Ameryce Południowej, Środkowej i Północnej. Jedna posiadłość usytuowana jest w meksykańskim Tulum.

Ostatni właściciel posiadłości Lio Malca postanowił w 2015 roku zmienić ją w... luksusowy hotel! Casa Malca - bo tak nazywa się ten obiekt - należy do sieci hoteli Design Hotels. Jest zlokalizowany pośród kilkudziesięciu palm, dysponuje też prywatną piaszczystą plażą. Można tu wynająć jeden z 42 pokoi hotelowych i skorzystać z takich atrakcji jak: basen, restauracja, taras z widokiem, łaźnia parowa i wygodne hamaki. Jako że właściciel przybytku jest miłośnikiem i kolekcjonerem sztuki - można tutaj obejrzeć wiele światowych dzieł.

Wybralibyście się do posiadłości Escobara?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ten mężczyzna postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z kobietą, wsiadł w furgonetkę policyjną i objechał nią Stany Zjednoczone!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów