Odkryto nieznane graffiti Banksy'ego!

Paulina Ermel 22.01.2019
Banksy
Fotografia: Alfonso Jimenez/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Okazuje się, że dzieło artysty pozostawało nieodkryte przez... 10 lat!

Jeden z najpopularniejszych twórców na świecie znów zaskakuje. Wygląda na to, że Banksy, którego graffiti znane są na całym świecie, przygotował dla swoich fanów niespodziankę. Chcecie zobaczyć jaką?

Okazuje się bowiem, że właśnie odnaleziono nieodkryte do tej pory graffiti artysty! Jesteście ciekawi, co takiego przedstawia?

Nieodkryte graffiti Banksy'ego

Nowe znalezisko autorstwa Banksy'ego przedstawia... szczura z miniaturową parasolką. Do tej pory graffiti, które zlokalizowane jest na drzwiach jednego z budynków w Tokio, pozostawało nieodkryte. Okazuje się jednak, że istnieje w tym miejscu już od 2009 roku!

Jak tego dowiedziono? Otóż obrazek ze szczurem widać już na zdjęciach Google Street View z 2009 roku. A dopiero teraz graffiti odkryto w rzeczywistości.

Władze miejskie Tokio postanowiły zabezpieczyć ten obszar, aby przede wszystkim zbadać, czy praca rzeczywiście została wykonana przez Banksy'ego.

Podoba wam się?

Na Ziemi wciąż istnieją miejsca, do których jeszcze nie dotarł człowiek. Zebraliśmy dla was te nieliczne "perełki". Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów