Najdziwniejszy hotel świata. Odważylibyście się zamieszkać... w szyszce?

Magdalena Barszczak 18.12.2018
Hotel w lesie
Fotografia: Shutterstock

Piękne widoki gwarantowane!

Marzyliście kiedykolwiek o tym, żeby zamieszkać w domku na drzewie? Jeśli tak, wasze sny mogą się spełnić. Ten niezwykły obiekt to idealne miejsce na wakacje. Teraz można go też mieć na własność!

Domek w kształcie szyszki

"The Pinecone Treehouse" to konstrukcja z drewna i szkła zaprojektowana przez Dustina Feidera. Waży niecałe 5 ton i jest zawieszona około 15 metrów nad ziemią. Taka wysokość gwarantuje przepiękne widoki! To magiczne miejsce znajduje się w lesie w Bonny Doon, na południe od San Jose i San Francisco (Kalifornia).

Co znajdziemy w sosnowym domku? Mieści sypialnię z podwójnym łóżkiem małżeńskim oraz łazienkę z prysznicem, toaletą i umywalką, do której trzeba zejść po drabinie. Teraz ten klimatyczny domek w chmurach można kupić za 150 tys. dolarów (ok. 560 tys. zł.)

Zobacz także: Polka weszła do opuszczonego hotelu. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach

Sosnowy domek na drzewie to projekt firmy o2 Treehouse. W serwisie Airbnb noc w drewnianej "szyszce" kosztuje 300 dolarów, czyli około 1100 zł. Jeśli marzysz o romantycznej randce z drugą połową wśród sosnowego lasu, to propozycja dla ciebie. Opinie turystów korzystających z usług Airbnb mówią same za siebie!

To było niezapomniane przeżycie. Nie ma to jak obudzić się w koronach drzew.

Niesamowite doświadczenie i świetny sposób na pokonanie lęku wysokości!

Jeśli marzy wam się amerykańska przygoda i wizyta na zachodnim wybrzeżu USA, rozważcie tę propozycję. Warto się pospieszyć, bo już niedlugo może się znaleźć ktoś, kto zamarzy o takim lokum na stałe.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jeśli nie szyszka, to... 10 najbardziej oryginalnych hoteli na świecie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów