To najbardziej oryginalna restauracja na świecie. I wcale nie jest tu drogo!

Paulina Ermel 05.11.2018
Restauracja w Londynie
Fotografia: Shutterstock

Ma przytulny wystrój, pyszne jedzenie i niesamowite widoki! Po obejrzeniu zdjęć tej restauracji od razu pomyślicie o city-breaku do tego miasta!

Restauracje na całym świecie prześcigają się nie tylko w jakości i wymyślności serwowanych dań, ale też w wyposażeniu wnętrz i lokalizacji. Znaleźliśmy dla was restaurację, którą z pewnością można zaliczyć do najbardziej oryginalnych na świecie. Ma rewelacyjne widoki i jest bardzo przytulna. Do tego jest tu niedrogo!

Najbardziej oryginalna restauracja na świecie

Mowa o restauracji Coppa Club, która znajduje się w Londynie. I choć wydawać by się mogło, że wymyślenie czegoś niekonwencjonalnego w Londynie graniczy z cudem - w końcu miasto jest ogromne i na jego mapie znajdziemy mnóstwo wspaniałych miejsc - ta knajpka jest naprawdę wyjątkowa!

Restauracja Coppa Club to tak naprawdę kilka stolików i namiotów, które imitują igloo! Klienci mogą wynająć sobie takie pomieszczenie, którego przezroczyste ściany pozwalają oglądać wspaniały most Tower Bridge!

W namiotach jest przyjemnie, przytulnie i ciepło, a przebywanie w nich wieczorem ma w sobie nutkę romantyzmu! Całość otoczona jest modnymi lampkami i ma naprawdę niepowtarzalny klimat. Warto dodać, że ceny w Coppa Club są zupełnie normalne - za herbatę trzeba zapłacić 2 euro, a za pizzę 8.

Skusicie się na wycieczkę do Londynu i odwiedzenie tej restauracji?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektórzy ludzie mają odwagę, aby zmienić swoje życie o 180 stopni. On po rozstaniu zdecydował się na wycieczkę po USA. Co ciekawe, jeździł... furgonetką policyjną!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów