Możesz wygrać willę w Toskanii za jedyne 125 zł! Wystarczy, że kupisz los

Paulina Ermel 28.09.2020
Dom w Toskanii
Fotografia: Shutterstock

Para Brytyjczyków postanowiła sprzedać swój dom w malowniczej Toskanii. Żeby go zdobyć, trzeba wziąć udział w loterii. Los kosztuje 125 zł.

Jon i Annmarie Nurse 11 lat temu kupili bajkową willę we włoskim miasteczku Colognola, w Toskanii. Posiadłość ma 4 sypialnie i 3 łazienki, a jej wartość szacowana jest na 1,7 mln złotych. Do tej pory para Brytyjczyków wynajmowała ten dom turystom albo spędzała tutaj wakacje.

Teraz jednak małżeństwo postanowiło sprzedać willę. I zamiast przygotować ogłoszenie, dzięki któremu znalazłby się nabywać, Jon i Annmarie wpadli na inny pomysł - wystawili dom na loterii. Pojedynczy los kosztuje 125 zł, zatem wygląda na to, że szczęśliwiec, któremu uda się wygrać, zdobędzie piękną posiadłość właśnie za tę kwotę!

Dom w Toskanii za 125 zł

Dom wystawiono na loterii i żeby go wygrać trzeba kupić los za 25 euro (125 zł). Zakupu można dokonać online, a później wystarczy poczekać na informację zwrotną, czy was los był tym szczęśliwym.

Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Prócz domu z basenem i zadbanym ogrodem, Jon i Annmarie oferują też pokrycie kosztów podatków transferowych, opłat prawnych, a także przelotu z dowolnego kraju w Europie.

Pula na loterii obejmuje 20 tys. losów. Po zakupie jednego z nich uczestnicy otrzymują kod URL, który służy do promowania loterii. Wystarczy go udostępnić i zebrać największą liczbę polubień, aby otrzymać nagrodę pocieszenie - 10 tys. funtów (ok. 50 tys. zł)!

Warunkiem zakończenia konkursu jest wyprzedanie całej puli losów. 50 tys. funtów zebrane podczas sprzedania losów zostanie przekazane na cele charytatywne. Reszta trafi w ręce Jona i Annmarie jako opłata za sprzedaż domu. W loterii można brać udział do końca tego roku, a rozstrzygnięcie nastąpi pod koniec stycznia 2021 roku!

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów