Do tych miejsc na świecie koronawirus nie dotarł. Są nawet 3 z Europy!

Wyspa Tuvalu na zdjęciu z lotu ptaka zrobionym z samolotu
Fotografia: Shutterstock

Te miejsca zachwycają i to już nie tylko widokami. Obecnie przede wszystkim tym, że nie ma w nich... koronawirusa. 3 z nich znajdują się w Europie!

Koronawirus sparaliżował turystykę na całym świecie. Zapewne będziemy musieli nasze plany wakacyjne przenieść na kolejne lata, zwłaszcza te zagraniczne. Miło jest jednak mieć świadomość, że są takie miejsca na świecie, a nawet w Europie, do których pandemia koronawirusa nie dotarła. Może to właśnie któreś z tych zakamarków świata wpadnie wam w oko i weźmiecie je pod uwagę snując plany podróżnicze na przyszłość?

Zobacz także: Niespodziewany efekt koronawirusa we Włoszech. W Wenecji pojawiły się łabędzie, a w wodach Sardynii delfiny!

Miejsca w Europie, w których nie ma koronawirusa

Krajem, który jest jednym z najmniej dotkniętych koronawirusem w Europie jest... Grecja! To właśnie tam jest o wiele mniej przypadków zachorowań niż w Polsce. Dotąd potwierdzono w Grecji niespełna 1500 zakażeń. 

W dodatku są aż trzy greckie wyspy, na których nie było dotąd żadnych zachorowań! Są nimi uwielbiane przez turystów: Mykonos, Korfu oraz Santorini.

Miejsca na świecie, w których nie ma koronawirusa

Są również niezwykłe kraje na świecie, do których nie dotarł koronawirus. Zakażenia nie zostały potwierdzone w takich państwach jak: Wyspy Salomona, Bostwana, a także na wyspę Tuvalu w zachodniej Polinezji. 

Zobacz także: Nieoczekiwany efekt koronawirusa w Japonii. Na ulicach miasta pojawiły się... jelenie! 

Koronawirus sprawił, że niektóre miasta są wręcz jak wymarłe. Nowy Jork wygląda jak wyjęty z filmu grozy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów