CNN poleca miejsca idealne na wyjazd we dwoje. Wśród nich... polskie miasta!

Paulina Ermel 25.04.2019
Polska
Fotografia: Shutterstock

W prestiżowym zestawieniu znalazły się aż 4 polskie miasta! Zgadzacie się z tą opinią?

CNN przygotowało ranking miejsc w Europie Środkowo-Wschodniej, do których warto udać się tylko we dwoje. Jakie lokalizacje są najlepsze na romantyczny weekend? Pewnie nie będziecie zaskoczeni.

W zestawieniu amerykańskiej stacji telewizyjnej znalazły się aż 4 destynacje z Polski. Zobaczcie, które!

Ranking CNN: miejsca idealna na wypad we dwoje

W rankingu CNN znalazło się wiele znanych nam malowniczych miejsc. Dziennikarze stacji polecają, aby udać się na wyjazd we dwoje w takie miejsca jak: Český Krumlov czy Kutná Hora w Czechach, Szentendre czy Tokaj na Węgrzech, Trenčín czy Banská Štiavnica na Słowacji.

W zestawieniu nie zabrakło też destynacji z Polski. Dziennikarze CNN szczególnie wzięli pod uwagę polskie wybrzeże. Polecili, aby udać się do Sopotu z bajkowym molo i Krzywym Domem, ale też, aby odwiedzić gdyńskie Orłowo.

Na liście nie mogło zabraknąć Kaziemierza Dolnego i Sandomierza, które położone są nad urokliwą Wisłą. Autorzy zestawienia w ciepłych słowach wypowiedzieli się również na temat Krynicy-Zdrój.

A wy które miejsca chętnie odwiedzilibyście we dwoje?

Niektóre cieszą oczy pięknym białym piaskiem. Inne mają piękne miejsca do odwiedzenia. Poznajcie 10 niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów