Ten egzotyczny kraj oferuje turystom darmowe noclegi. Tak zachęca do przyjazdu

Paulina Ermel 04.06.2020
Meksyk
Fotografia: Shutterstock

Kolejny kraj wpadł na pomysł, jak zachęcić turystów, żeby go odwiedzili jeszcze w tym roku. Trzeba przyznać, że władze przygotowały bardzo kuszącą ofertę.

Pandemia koronawirusa sparaliżowała gospodarkę wielu państw na całym świecie. Gastronomia czy branża turystyczna w pewnym momencie przestały całkowicie funkcjonować. Teraz powoli świat wraca do nowej normalności. A władze krajów robią wszystko, aby jak najszybciej powrócić do stanu sprzed epidemii.

Jeden z karaibskich krajów wpadł na pomysł, jak przyciągnąć turystów na swój teren. Proponuje im m.in. darmowe noclegi!

Meksyk oferuje turystom darmowe noclegi

Tym razem naprzeciw oczekiwaniom turystów wyszły władze Meksyku. Meksykańskie hotele ruszają z kampanią #Come2MexicanCaribbean, która ma wesprzeć nadwyrężoną turystykę.

W ramach tego projektu hotele oferują gościom 2 darmowe noclegi do każdych dwóch opłaconych noclegów. To samo z wypożyczeniem samochodu - do każdych dwóch opłaconych dni, firmy dorzucają dwa kolejne gratis. Na turystów czekają też atrakcyjne zniżki na liczne rozrywki podczas pobytu.

Akcja rozpocznie się 15 czerwca i obejmuje hotele w takich miejscowościach, jak: Cancun, Puerto Morelos & Isla Mujeres, Riwiera Maya, Cozumel oraz Grand Costa Maya.

Skusicie się na taki urlop? Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj.

Trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów