Polska restauracja doceniona za granicą! Została wyróżniona przez prestiżowy brytyjski magazyn

Malwina Wasilewska 19.06.2020
restauracja
Fotografia: Shutterstock

Projektanci odpowiedzialni za wystrój wnętrz tej restauracji mogą świętować kolejny sukces!

Wrocławska restauracja Martim zaprojektowana przez ekipę BUCK.STUDIO została wyróżniona przez brytyjski magazyn "Wallpaper". Uwagę zwracają ciekawy dobór kolorów, świetny design i nietypowy układ funkcjonalny. Zobaczcie!

Wrocławska restauracja doceniona przez magazyn "Wallpaper"

Wrocławska restauracja Martim to najnowsze odkrycie dziennikarzy magazynu "Wallpaper". Jej wnętrza utrzymane są w kolorach przywołujące portugalskie klimaty - zieleni, zgaszonej czerwieni, beżu. Poza wystrojem spore wrażenie robi widok za oknami.

Sala konsumpcyjna znajdująca się na końcu restauracji, dzięki przeszkleniom na trzy strony świata, wpuszcza do swojego wnętrza pejzaże rzeki i miasta. Wrażenie braku granic między wnętrzem i zewnętrzem dodatkowo potęgują lustrzane powierzchnie ścian, które odbijają panoramiczne widoki Wrocławia, czyniąc je integralną częścią wnętrza - mówią projektanci.

Dziennikarze magazynu "Wallpaper" zachwycają się efektami pracy polskich projektantów.

Najnowsza realizacja naszych ulubieńców z BUCK.STUDIO przenosi portugalski szyk nad wody wrocławskiego kanału - czytamy w magazynie "Wallpaper".

Warto dodać, że to nie pierwsze wnętrze projektantów, którym zachwycają się zagraniczne media. Przedstawiciele BUCK.STUDIO mają na koncie prace nad innymi wyróżnionymi restauracjami, m.in. Opasły Tom i Campo. Jak oceniacie wnętrza restauracji Martim? My jesteśmy pod wrażeniem!

Uwielbiasz Kubę Wojewódzkiego? Regularnie oglądasz jego show? Jeśli odpowiedzi na te pytanie brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Kuba Wojewódzki
Rozwiąż quiz

Lubisz Kubę Wojewódzkiego? Sprawdź, ile o nim wiesz. Zdobędziesz choć 75 %?

Kuba Wojewódzki

1. W który roku urodził się Kuba Wojewódzki?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów