Lubisz podróżować? Zarobisz 2500 euro i zwiedzisz świat

Magdalena Barszczak 05.06.2018
podróże
Fotografia: Fotolia.com

To wymarzone zajęcie dla osób żądnych przygód. Właśnie ruszyła rekrutacja!

Jeśli podróże to twoja pasja i chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, ta oferta jest dla ciebie! Właśnie ruszyła kolejna edycja międzynarodowego projektu World Life Experience, który potrwa od stycznia do listopada 2019 roku. Będziesz podróżować po świecie i zarabiać. 

Zobacz także: Netflix oferuje pracę marzeń. 1000 zł za rozmawianie o serialach

Projekt marzeń - podróżuj i zarabiaj

Do drugiej edycji programu zgłosić się może każda osoba osoba między 21 a 39 rokiem życia. Ochotnik zwiedzi 20 krajów, m.in.: Portugalię, Hiszpanię, Chile, Peru, Grecję, Japonię, Australię, Tajlandię czy Brazylię. Brzmi jak marzenie? Jest jeden haczyk. Oferta nie jest raczej skierowana do osób, które lubią leżeć na plaży i popijać drinki. W każdym z odwiedzonych państw uczestnicy projektu będą współpracować z organizacją charytatywną, która będzie przydzielać zadania do wykonania.

Chcemy, by nasi uczestnicy mieli świadomość, jak różnorodny jest świat. Aby zwiedzali, pomagali, gromadzili doświadczenia, a po powrocie do kraju dzielili się nimi z innymi – informują organizatorzy.

11 szczęśliwców nie zapłaci za przelot, wyżywienie ani zakwaterowanie. Mało tego, co miesiąc każdy z nich będzie mógł zainkasować 2500 euro miesięcznie (około 10700 zł). Warunek? Muszą regularnie dokumentować swoje przeżycia w mediach społecznościowych, aby nagłaśniać działania instytucji, której będą pomagać. Powinni też dobrze znać język angielski, być otwartym i komunikatywnym.

Aplikacje można składać do 20 lipca 2018 roku pod tym linkiem. Wystarczy uzupełnić formularz, wypełnić test z angielskiego i nagrać filmik w języku angielskim, w którym zareklamujemy się jako idealni kandydaci do tej pracy.

Zobacz także: Rzuciła etat i kupiła bilet do Indii. Zdradziła 4 wskazówki, jak podróżować samotnie

Gotowi na przygodę życia? 

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów