Luana Torres to seksowna pilotka i gwiazda Instagrama, a ma zaledwie 30 lat!

Luana Torres na fotelu pilota
Fotografia: Luana Torres / mediadrumworld.co/EAST NEWS

Ta dziewczyna postanowiła spełnić swoje marzenie i zostać pilotką helikoptera. Dzięki temu robi furorę w sieci, a jej konto na Instagramie ma już setki tysięcy obserwujących!

Pilot to bardzo odpowiedzialny zawód, który wymaga nerwów ze stali. Zazwyczaj wykonują go mężczyźni. Coraz częściej jednak w za sterami latających maszyn zasiadają kobiety, które powalają nas na kolana swoją odwagą i umiejętnościami. Jedną z nich jest Luana Torres, seksowna Brazylijka, która poszła w ślady swojego brata i została pilotką helikoptera. Swoje podróże dokumentuje na Instagramie, a na swoim koncie ma już ponad 180 tys. obserwujących!

Zobacz także: Ma 34 lata i lata boeingami. Zdjęcia tej seksownej pilotki robią furorę w sieci!

Luana Torres - seksowna pilotka i gwiazda Instagrama

Luana skończyła studia ekonomiczne, jednak wyuczony zawód okazał się dla niej ostatecznie mało atrakcyjny. Zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę i... zostać pilotką!

Odbyła szkolenie na pilota helikoptera i rozpoczęła spełnianie swoich marzeń.

Mój starszy brat jest pilotem śmigłowca, dorastałam, słuchając jego opowieści o tych niezwykłych maszynach. Gdy ożenił się z koleżanką z branży, oboje stali się dla mnie wzorem - powiedziała Luana w jednym z wywiadów.

Luana pochodzi z Rio de Janeiro, jednak jej konto na Instagramie jest najlepszym przykładem na to, że nie lubi na długo osiadać w jednym miejscu.

Kiedy raz spróbujesz latania, oglądanie świata z ziemi nigdy nie będzie takie samo - dodaje.

Jedni obserwują jej profil ze względu na niesamowite zdjęcia z podróży. Jesteśmy jednak przekonani, że innych kusi sama Luana, która jest niezwykle seksowna. Zobaczcie sami jej niesamowite zdjęcia!

Zobacz także: Właścicielka bezludnej wyspy poszukuje ludzi do pracy. Ta oferta brzmi jak marzenie!

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów