Lot samolotem donikąd wyprzedał się w 10 minut! To absurdalna oferta, czy nowy trend w podróżach?

Malwina Wasilewska 22.09.2020
samolot
Fotografia: Shutterstock

To najszybciej wyprzedany lot w historii! W zależności od wybranej klasy ceny biletów wahały się 2160 do 10400 zł.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu z nas zatęskniło za podróżami samolotem. Australijskie linie lotnicze postanowiły wyjść naprzeciw podróżnikom i wprowadziły do swojej oferty lot donikąd. Bilety wyprzedały się w zaledwie 10 minut!

Lot donikąd nowym trendem w podróżowaniu

Dla tych wszystkich, którzy kochają podróże i nie mogą doczekać się wznowienia lotów samolotem przedstawiciele australijskich linii lotniczych Qantas mają ciekawą propozycję. Włączyli do swojej oferty lot donikąd.

Co ciekawe, na tę wyjątkową podróż chętni błyskawicznie się znaleźli. Po 10 minutach wszystkie bilety były już wyprzedane. To najszybciej wyprzedany lot w historii!

Podniebna podróż odbędzie się samolotem Qantas Boeing 787 Dreamliner i potrwa 7 godzin. Samolot wystartuje z lotniska w Sydney 10 października i powróci do tego samego portu.

Ludzie wyraźnie tęsknią za podróżami i wrażeniami związanymi z lataniem. Jeśli będzie zapotrzebowanie, z pewnością przyjrzymy się temu, aby wykonywać więcej takich lotów widokowych, czekając na otwarcie granic - powiedział dyrektor generalny linii, Alan Joyce.

A wy chcielibyście wybrać się w podróż donikąd? :)

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów