Ta linia lotnicza rozdaje bilety za darmo! Trzeba spełnić tylko jeden warunek

Paulina Ermel 03.01.2020
Podróże samolotem
Fotografia: Shutterstock

Już od lutego 2020 roku będzie można je nabyć po spełnieniu zaledwie jednego warunku. Zobaczcie, jak dostać darmowe bilety na podróże samolotem.

To dopiero początek 2020 roku, a my już mamy doskonałą wiadomość dla fanów podróży. Okazuje się, że jedna ze znanych linii lotniczych zamierza rozdać aż 50 tys. darmowych biletów! Gdzie będzie można z nimi polecieć? I jaki warunek spełnić, aby je otrzymać? Spieszymy z odpowiedzią.

Linia lotnicza rozdaje bilety za darmo

Tę atrakcyjną ofertę przygotowały dla turystów japońskie linie lotnicze Japan Airlines. To właśnie one zaproponują już w lutym 2020 roku darmowe bilety lotnicze dla osób, które w 2020 roku odwiedzą Japonię z okazji igrzysk olimpijskich.

Japan Airlines rozda aż 50 tysięcy darmowych biletów na połączenia krajowe. Wszystko po to, żeby zachęcić turystów do podróżowania po "Kraju Kwitnącej Wiśni". Jak zdobyć darmowe bilety? Trzeba spełnić jeden warunek.

Potężna pula darmowych biletów została przeznaczona dla członków programu Japan MileageBank. Obowiązuje tutaj zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Jak podaje portal Onet, darmowe loty zostaną zrealizowane od lipca do września 2020 roku. Mają wypromować nieco mniej znane miejsca w Japonii. 

Aż trudno uwierzyć, że istnieją naprawdę! Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów