Okrzyknięto ją "najpiękniejszą stewardesą na świecie"! Tylko spójrzcie na te gorące zdjęcia

Zuzanna Morska 12.08.2020
Stewardesa
Fotografia: Shutterstock

Na Instagramie piękną 37-latkę obserwuje prawie 700 tys. osób!

O byciu stewardesą marzy wiele kobiet, ale nie jest żadną tajemnicą, że nie każda się do tego nadaje. Stewardesa bowiem musi spełniać wiele wymagań, dzięki którym może pracować w takim, a nie innym charakterze.

Musi mieć odpowiedni wzrost, nienaganny wygląd - smukłą sylwetkę i ładną twarz, musi być zadbana i znać języki. Najczęściej członkinie personelu pokładowego są bardzo ładne, gdyż stanowią wizytówkę danego przewoźnika.

Jednak również wśród stewardes trafiają się prawdziwe perełki, których uroda powala na kolana. Ta 37-letnia członkini personelu pokładowego uznana została za "najpiękniejszą stewardesę na świecie". Zobaczcie, jak wygląda Laura D'amore i jak rozpoczęła się jej historia z lataniem.

Laura D'amore - oto najpiękniejsza stewardesa na świecie

Portal Papilot dotarł do informacji, z których wynika, że internauci jednogłośnie wybrali najpiękniejszą stewardesę na świecie. Jest nią Włoszka Laura D'amore. Jej instagramowy profil obserwuje prawie 700 tys. osób, które z niecierpliwością czekają na jej kolejne zdjęcia.

Laura ma 37 lat, a w zawodzie stewardesy pracuje już 13. Jest blondynką o zaraźliwym uśmiechu i o ponętnych kształtach, które sprawiają, że liczba jej obserwatorów z dnia na dzień znacznie rośnie.

Kobieta świetnie prezentuje się w firmowym "mundurku", ale na jej instagramowym profilu znajdziemy także wiele zdjęć w bikini. Z pewnością loty w towarzystwie Laury cieszą się zainteresowaniem!

Jak wam się podoba "najpiękniejsza stewardesa na świecie"?

Podróże do tych miejsc to nie lada wyzwanie. Oto destynacje, do których powinny udać się wyłącznie osoby o naprawdę modnych nerwach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów