Korzystasz z Instagrama? W tej knajpce za obiad zapłacisz... postem

Magdalena Barszczak 25.10.2018
telefon z wyświetlonym kontem na Instagramie
Fotografia: Shutterstock

Ci restauratorzy idą z duchem czasu!

Nałogowo robisz zdjęcia i wstawiasz je na Instagram? Pierwsze, co robisz przed posiłkiem, to wyciągasz telefon? Ta restauracja zrobiła ukłon w stronę aktywnych internautów. Zamiast tradycyjnych płatności za obiad zapłacisz tu... postem. Wystarczy zamieścić fotografię z knajpki na swoim profilu!

Niecodzienne praktyki to pomysł braci Matteo i Tomaso Pittarello. Właściciele restauracji sushi "This Is Not a Sushibar" wierzą w siłę mediów społecznościowych. Rodzeństwo ma nadzieję, że ten nietypowy sposób promocji przyciągnie do knajpki rzesze ludzi, którzy aktywnie korzystają z internetu - zdradzają The Associated Press.

Nietypowy pomysł restauracji w Mediolanie

Zamiast płacić gotówką albo kartą - wystarczy zamieścić na Instagramie zdjęcie opatrzone hasztagiem z nazwą restauracji. Jest jeden haczyk. Jeśli liczysz na darmowy talerz sushi, musisz mieć co najmniej 1000 obserwujących. Masz apetyt na wielodaniowe menu? Twoje konto musi mieć 100 tys. fanów - donosi Onet.pl.

Eksperyment trwa od 11 października, więc na razie trudno ocenić jego skuteczność, ale zdjęć na Instagramie przybywa. Jeśli wybieracie się do miasta mody i macie odpowiednią liczbę followersów, zajrzyjcie do "This Is Not a Sushibar". To może być ciekawe przeżycie!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Lubisz robić zdjęcia? Fotografie Polaka zachwycają na Instagramie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów