Ryanair wznawia loty z Polski! Otworzy aż 200 tras

Paulina Ermel 16.06.2020
Ryanair
Fotografia: Shutterstock

Jeżeli myśleliście o wakacjach w Europie i okolicach, już niebawem będą na wyciągnięcie ręki!

Pandemia koronawirusa na świecie sparaliżowała gospodarkę i turystykę na świecie. Ludzie pozamykali się w domach, aby powstrzymać rozprzestrzenianie choroby. Teraz jednak - po kilku miesiącach walki ze śmiercionośnym patogenem - czas powoli wracać do normalności.

Na świecie i w Polsce otwierane są po kolei sklepy, hotele, a także salony fryzjerskie czy kosmetyczne. Wygląda na to, że odblokowywana jest także możliwość wybrania się na wakacje. Jakiś czas temu o swoich planach poinformował LOT, który jest największym przewoźnikiem w kraju. Teraz dołączył do niej Ryanair.

Koronawirus na świecie: Ryanair wznawia loty z Polski

4 maja w Polsce na nowo otworzyły się hotele i inne obiekty noclegowe. Dzięki temu zyskaliśmy ponownie możliwość podróżowania po kraju. "Odmrażanie" gospodarki na tym szczeblu miało wzmocnić politykę krajową, która również ucierpiała przez pandemię koronawirusa.

Teraz otwieramy granice i powoli będziemy mogli zacząć myśleć o wyjazdach z Polski. Ryanair, który jest jednym z najpopularniejszych tanich przewoźników w Europie, ogłosił właśnie, kiedy wznawia loty z Polski i do Polski.

Wygląda na to, że samolotami linii polecimy już 1 lipca i to na aż 200 trasach!

Cieszymy się z przywrócenia prawie 200 tras z/do Polski już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę i pomoże uratować tysiące miejsc pracy. To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać - czytamy w komunikacie marki.

Nowy rozkład lotów zacznie obowiązywać już 1 lipca, a ceny biletów będą zaczynały się od 89 zł. Wiemy, że z Polski będzie można lecieć m.in. do Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Bułgarii czy na Cypr. Na pokładach samolotów obowiązują oczywiście nowe zasady dla pasażerów i personelu, które mają zapewnić bezpieczeństwo w trakcie lotu.

Skusicie się na wakacje?

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów