Znana linia lotnicza rozdaje 100 000 darmowych biletów dla pracowników ochrony zdrowia i ich rodzin!

Paulina Ermel 14.05.2020
Samolot
Fotografia: Shutterstock

W ten sposób właściciele linii lotniczych chcą odwdzięczyć się pracownikom ochrony zdrowia za ciężką walkę o zdrowie i życie ludzi.

Linie lotnicze Qatar Airways to jedne z największych na świecie. Realizują one loty niemal do każdego zakątka naszej planety. A teraz jeszcze postanowiły podziękować pracownikom ochrony zdrowia za to, co robią codziennie dla ludzi w trakcie pandemii koronawirusa na świecie.

Marka postanowiła rozdać 100 000 biletów dla osób pracujących w ochronie zdrowia i dla ich bliskich! Zobaczcie, jakie warunki trzeba spełnić i co obejmuje taki bilet.

Qatar Airways rozdaje bilety dla pracowników ochrony zdrowia i ich rodzin

Qatar Airways rozdaje darmowe bilety lotnicze pracownikom ochrony zdrowia i ich bliskim. Co obejmuje taki "prezent"? Zainteresowani pracownicy sektora zdrowotnego będą mogli otrzymać maksymalnie 2 bezpłatne bilety lotnicze w klasie ekonomicznej w dwie strony dla siebie i dla bliskiej osoby. Lot obejmuje wszystkie dostępne trasy obsługiwane przez tę linię lotniczą. Na tym jednak nie koniec. Każdy, kto otrzyma taki bezpłatny bilet, dostanie także voucher uprawniający do zniżki w wysokości 35 proc. na zakupy w sklepach wolnocłowych na lotnisku w Doha!

Skąd pomysł na taką inicjatywę? W taki sposób właściciele linii atar Airways chcą odwdzięczyć się ludziom zaangażowanym w walkę z koronawirusem.

Daliście nam nadzieję, teraz nadszedł czas, aby się odwdzięczyć - tak przedstawiciele atar Airways tłumaczą pomysł.

Kto może starać się o taki bilet? Każdy lekarz, pielęgniarka, ratownik medyczny czy technik laboratoryjny walczący z koronawirusem na pierwszej linii frontu. Aby uzyskać darmowy bilet taka osoba musi pokazać swoją legitymację medyczną w momencie odlotu.

Oferta trwa od 12 maja do wyczerpania zapasów. Aby móc z niej skorzystać, trzeba wejść na stronę linii lotniczych Qatar Airways, zarejestrować się i w ten sposób można otrzymać specjalny kod.

Jaki jest haczyk? Jedyne co podróżny musi sobie sam opłacić to podatki lotniskowe.

Trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów