Jak wyglądają plaże nudystów w Warszawie? Stały bywalec zdradził pikantne szczegóły

Anna Respondek 09.05.2018
Plaża
Fotografia: Shutterstock

Opalanie nago staje się wśród ludzi coraz modniejszym zwyczajem.

Wielkimi krokami nadciąga lato, które swoimi wysokimi temperaturami zachęca do korzystania z miejskich plaż. W każdym większym polskim mieście można znaleźć plażę, która staje się schronieniem dla wielu osób, które nie mogą pozwolić sobie na dalekie wyjazdy. 

Zobacz także: Te kobiety najczęściej mają orgazm. Najnowsze badania uderzają w mężczyzn

Choć może to wielu zdziwić, w Warszawie można wybrać się na dwie wyjątkowe plaże, gdzie opalanie się zupełnie nago, na nikim nie zrobi wrażenia. W wywiadzie z portalem Metrowarszawa.gazeta.pl zapalony naturysta Jacek Wojciechowski opowiedział o tym, co tak naprawdę dzieje się na plażach nudystów i zdradził kilka pikantnych szczegółów. Opowiedział również, jak zaczął swoją przygodę z naturyzmem. 

To był 2000 rok, plaża na warszawskich Błotach, czyli okolice Wawra. Pamiętam, że dowiedziałem się o tej plaży z mapy, którą przeglądałem z nudów. Miałem 21 lat, więc byłem bardzo młody. I jak to z młodym organizmem bywa, reagował na nagość w oczywisty sposób. Dwie pierwsze wizyty przeleżałem na brzuchu. Później było już łatwiej - opowiedział. 

Choć większość nudystów twierdzi, że chodzą na plaże po to, żeby się opalać, Wojciechowski zapewnia, że nie jest to do końca prawda. Podglądanie i przyglądanie się nagości innych to norma. Na plażach można również zobaczyć wiele gorętszych scen

Są tacy, którzy specjalnie pokazują swoje wdzięki i prowokują. Też jestem facetem i muszę się przyznać, że spoglądam na kobiety. Nie jestem święty, bo z moimi partnerkami mieliśmy różne akcje. Jak przyszła ochota na seks podczas opalania się, to kierowaliśmy się w bardziej ustronne miejsce i odbywaliśmy stosunek. Wiec tak, seks się zdarza. Zarówno wśród par, jak i ludzi, którzy na plaży się dopiero poznali - ujawnił. 

Według Wojciechowskiego w ciągu 20 lat jego przygody z nudyzmem wiele się zmieniło. Panowie są znacznie bardziej zadbani, panie natomiast wracają do "mody na futerka". Co radzi osobom, które chcą spróbować opalania zupełnie nago, która plaża w Warszawie będzie na to najlepsza?

W Warszawie są dwie plaże dla nudystów: Błota oraz Zawadowska. Ale polecam Zawadowską. Niestety, na Błotach są schadzki, podczas których ludzie uprawiają seks. Po to głównie się tam przychodzi. Mało tego. Jeżeli ktoś idzie pierwszy raz, to może przeżyć szok. I się przez to zrazić. Dlatego polecam Wał Zawadowski - poradził. 

Byliście kiedyś na plaży nudystów? ;)

Zobacz także: Mężczyźni wybrali ulubioną pozycję seksualną. Co myślą o niej kobiety?

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów