6-tonowy ziemniak, który został hotelem. Możesz go wynająć!

Magdalena Barszczak 30.04.2019
hotel ziemniak
Fotografia: Instagram.com/bigidahopotatohotel

Brzmi jak fajny pomysł na urlop. Odważylibyście się w nim zamieszkać?

Jeśli lubicie niebanalne hotele, powinniście rozważyć tę propozycję. W serwisie Airbnb można natknąć się na wyjątkową ofertę. Nocleg w 6-tonowym ziemniaku to nie lada przeżycie!

Zobacz także: Nietypowy apartament robi furorę w sieci! Jest ukryty we wnętrzu wagonu z czasów II wojny światowej

Hotel w kształcie ziemniaka

The Big Idaho Potato mieści się w Boise, w amerykańskim stanie Idaho. Jak na ziemniaka przystało, znajduje się w środku szczerego pola. Co ukrywa w swoim wnętrzu gigantyczne "warzywo"? Bardzo wiele! Ku zaskoczeniu turystów apartament jest przytulny i stylowy. Takich zdjęć nie powstydziliby się rasowi influencerzy!

Nietypowy obiekt ma 31 m2, a nocleg w nim kosztuje około 200 dolarów (800 zł). Warunki wcale nie są spartańskie. Na śmiałków, którzy odważą się zamieszkać w ziemniaku, czeka szereg udogodnień, takich jak: dwuosobowe łóżko, ciepła woda, klimatyzacja czy ogrzewanie.

To nie wszystko! Turysta może poczuć powiew luksusu, korzystając z kominka czy wanny z hydromasażem. Mają one rekompensować brak okien.

Nietypowy hotel powstał w 2012 roku, jako projekt mający promować popularny towar Idaho - ziemniaki. 6 lat później dzięki Kristie Wolfe "warzywo" zyskało drugie życie.

Odważylibyście się zamieszkać w ziemniaku?

Zobacz także: Najdziwniejszy hotel świata. Odważylibyście się zamieszkać... w szyszce?

Jeśli nie ziemniak, to... 10 najbardziej oryginalnych hoteli na świecie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów