W tym hotelu możesz przenocować za 1 dolara. W zamian... inni będą mogli cię podglądać!

Paulina Ermel 21.11.2019
Pokój hotelowy
Fotografia: Pexels.com

Taką zaskakującą ofertę przygotował dla swoich klientów jeden z japońskich hoteli. Skusilibyście się na taki nocleg?

Pisaliśmy już o noclegach pod gołym niebem czy noclegach w jednoosobowych kapsułach, które cieszą się dużą popularnością. Wygląda na to, że tym razem powstała oferta dotycząca noclegu, która może przebić te dotychczasowe.

Jeden z japońskich hoteli proponuje bowiem klientom nocleg za 1 dolara. Jednak w zamian... trzeba dać się podglądać! Jak to działa? I czy oferta ma szansę zainteresować turystów?

Hotel, który oferuje nocleg za 1 dolara

Hotel Asahi Ryokan oferuje klientom coś specjalnego. Ten wyjątkowy obiekt, który położony jest w japońskiej miejscowości Fukuoka, należy do 27-letniego Tetsuya Innoue. I to właśnie on wpadł na nietypowy pomysł.

Innoue zainspirował się pomysłem brytyjskiego turysty i postanowił wynajmować pokój za 1 dolara. W zamian za to, że jego goście dadzą się podglądać na platformie Youtube!

Za 1 dolara można wynająć w tym hotelu pokój numer 8, w którym zainstalowane są kamery. Pobyt w tym miejscu transmitowany jest na żywo. W zamian za to turyści płacą za niego symbolicznego dolara.

Internauci mogą w tym czasie podejrzeć obraz z pokoju numer 8, ale nie mogą usłyszeć dźwięku. Co ciekawe, mieszkańcy pokoju mogą spokojnie zgasić w nim światło. Kamery oczywiście nie są zainstalowane w łazience.

Chętnych na wynajęcie pokoju za 1 dolara nie brakuje, jednak muszą spełnić odpowiednie warunki. Przede wszystkim nie mogą pokazywać tutaj żadnych poufnych informacji na swój temat. I muszą zachowywać się "przyzwoicie".

Skusilibyście się na taki nocleg?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                            

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów