Oto najsłodszy hotel na świecie! Fani Nutelli z pewnością się ucieszą

Paulina Ermel 29.11.2019
Nutella
Fotografia: Shutterstock

To pierwszy hotel, w którym motywem przewodnim jest krem Nutella! Przenocowalibyście w takim miejscu?

Kremu Nutella nie trzeba nikomu przedstawiać! Charakterystyczny kakaowo-orzechowy produkt włoskiej marki Ferrero ma miliony fanów na całym świecie. I nie ma osoby, która nie kojarzyłaby dużego słoika z białą etykietą oznaczoną czerwonym napisem "Nutella". 

Marka do tej pory zajmowała się produkcją różnego rodzaju słodkości z dodatkiem orzechowego kremu. Teraz jednak postanowiła pójść o krok dalej. W Los Angeles powstał "Hotel Nutella"! To niewątpliwie... najsłodszy hotel na świecie!

Hotel Nutella - najsłodszy hotel na świecie

Hotel Nutella w Los Angeles rozpocznie swoją działalność w styczniu 2020 roku. W obiekcie tym będzie królował motyw z dużym słoikiem Nutelli. Goście będą mogli odpocząć w pokojach, w których tapety udekorowane zostaną właśnie tym wzorem. Także poduszki, na których będą spali, zostaną ozdobione Nutellą. Na odwiedzających czekać będą też odpowiednio wyposażone w słodkości kuchnie.

Jednak nie wszyscy będą mogli skorzystać z dobrodziejstw tego miejsca. Żeby przenocować w "Hotelu Nutella", trzeba wziąć udział w przygotowanym przez markę konkursie. Zainteresowani muszą nagrać film, w którym pokazują, dlaczego Nutella czyni ich poranek niezwykłym. 

Zwycięzca konkursu spędzi w hotelu 3 doby - od 10 do 12 stycznia. Niestety w konkursie mogą brać udział wyłącznie obywatele USA.

Nie tylko Hotel Nutella jest ciekawym i oryginalnym obiektem. Jeżeli jesteście fanami nietypowych rozwiązań, mamy coś dla was! Oto 10 najdziwniejszych hoteli świata. Chcielibyście tutaj przenocować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów