Ten fotograf zrobił niezwykłe zdjęcie polskiemu miastu! "Mała siostra Amsterdamu"

Gdańsk z lotu ptaka
Fotografia: Shutterstock

Ten fotograf zachwycił się jednym z polskich miast i... zrobił mu wyjątkowe zdjęcie z lotu ptaka! My jesteśmy zauroczone. A jak wam się podoba?

Kochamy podróże. Uwielbiamy też oglądać zdjęcia z podróży. Dlatego obserwujemy konta różnych fotografów, którzy chętnie dzielą się zdjęciami ze swoich wojaży. Jednym z nich jest Holender, Arden, który publikuje piękne zdjęcia różnych miast. Przede wszystkim skupia się oczywiście na Amsterdamie, niedawno jednak wykonał niezwykłą fotografię jednego z polskich miast. I nazwał je "małą siostrą Amsterdamu". My jesteśmy zachwycone! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Oto najsłodszy hotel na świecie! Fani Nutelli z pewnością się ucieszą

Ten fotograf zrobił niezwykle zdjęcie polskiemu miastu! Przypomina Amsterdam?

Polskim miastem, które zauroczyło Ardena jest... Gdańsk! Niezwykłą fotografię opublikował na swoim koncie na Instagramie. 

Na zdjęciu widzimy Gdańsk z lotu ptaka, a dokładnie piękne, kolorowe budynki, które spotkać możemy na tamtejszej starówce.

Znalazłem małą, pełną kolorów siostrę Amsterdamu! Gdańsk! To nie jest sklep z pamiątkami, ale prawdziwe, stare miasto - napisał Arden na Instagramie.

Jak się okazuje, Arden jest zachwycony Gdańskiem. W rozmowie z Onet Podróże opowiedział, że jest pod wrażeniem architektury tego nadbałtyckiego miasta.

Amsterdam daje mi poczucie wolności, ale gdy spacerowałem ulicami Gdańska... czułem to samo. To poczucie wolności daje chyba ta żywa i kolorowa architektura. Są tu wszystkie kolory, każdy znajdzie swój ulubiony - opowiada Arden. 

Zobaczcie sami zdjęcie fotografa. Wy też jesteście oczarowani Gdańskiem?

Zobacz także: Uważaj, dokąd wybierasz się na wakacje. Te miejsca odbierają rozum! 

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Na jednym zdjęciu łączy portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów