Góral z Zakopanego gwiazdą Instagrama! Jego zdjęcia robią furorę

Paulina Ermel 23.01.2019
Góral z Zakopanego
Fotografia: Shutterstock

Pewien góral z Zakopanego robi furorę w sieci! Wszystko przez piękne zdjęcia, które zamieszcza na swoim instagramowym profilu. Musicie to zobaczyć!

Gooral Zakolove to niepozorny brodaty użytkownik Instagrama, który ostatnio robił w tym środowisku furorę. Wpadł on na prosty, ale genialny pomysł - robi zdjęcia, na których pozuje w malowniczym, górskim otoczeniu.

Wygląda na to, że jego obserwatorom do gustu przypadły górskie klimaty, natura i urocze zwierzęta, gdyż ich liczba z dnia na dzień znacznie rośnie!

Góral z Zakopanego robi furorę na Instagramie

"Wytrawny brodacz" i "podhalański podróżnik", bo tak nazywa samego siebie góral z Zakopanego, prowadzi atrakcyjny profil na Instagramie. To właśnie tutaj zamieszcza naturalne zdjęcia z górską scenerią w tle. Gooral_Zakolove obserwowany jest w tej chwili przez 15 tysięcy osób zachwycających się tego typu zdjęciami. A to dopiero początek.

Na instagramowym profilu górala znajdziemy zdjęcia plenerów, ale też jego samego w swoim rodzinnym regionie. Internauci uważają, że jest to najsłynniejszy góral w Polsce, który swoim ujęciem górskiego folkloru, mógłby spokojnie reklamować polskie góry zagranicą.

Jak wam się podoba?

Gwiazdy całkiem nieźle zarabiają na Instagramie! Zobaczcie, które z nich robią to najlepiej i w jaki sposób zarabiają w mediach społecznościowych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów