Darmowe wakacje w luksusowym Miami są już możliwe. Wystarczy, że kochasz zwierzęta

Redakcja 18.05.2017
Trusted Housesitters
Fotografia: www.facebook.com/TrustedHousesitters/

To doskonała okazja dla wszystkich, którzy uwielbiają podróżować. 

Trusted Housesitters to portal rozwiązujący problem opieki nad domem, zwierzętami, czy chociażby ogrodem pod nieobecność właściciela. Tymczasowym opiekunem dobytku właściciela może być osoba zamieszkująca inny kontynent, dzięki czemu ma szansę przeżyć wakacje życia.

Wakacje niemal za darmo w Miami, Francji, czy Australii są już na wyciągnięcie ręki. Wystarczy za pośrednictwem witryny Trusted Housesitters znaleźć osobę, która w zamian za opiekę nad domem czy swoim ukochanym pupilem, udostępni dom za darmo. 

Choć wydawać by się mogło, że koncepcja jest prosta, w rzeczywistości jest naprawdę genialna. Łączy ludzi, którzy pragną podróżować po świecie, ale czują się winni zostawiając swoje zwierzęta same, czy chociażby w hotelu dla zwierząt, z ludźmi wiarygodnymi, sprawdzonymi podróżnikami, którzy chętnie zaopiekują się dobytkiem i zwierzętami w zamian za zakwaterowanie. 

Ludzie naprawdę troszczą się o nasz dom i nasze zwierzęta. Za każdym razem gdy wracamy, nasze koty wydają się szczęśliwsze - powiedzieli użytkownicy portalu w filmie "Trusted Housesitters: Why Housesitting Works" opublikowanym na Youtube.com. 

Dom oferowany na stronie "Trusted Housesitters"
Fotografia: www.facebook.com/TrustedHousesitters/

Dom oferowany na stronie "Trusted Housesitters"

Warunki konieczne

Aby jednak móc zamieszkać w luksusowym domu w najpiękniejszych zakątkach świata, musimy być sprawdzeni i cieszyć się dobrą reputacją. Nie jest to jednak trudne. Wystarczy, że najpierw zaoferujemy opiekę nad zwierzętami czy domem właścicielom, którzy mieszkają w naszej okolicy, a potem poprosimy ich o wystawienie opinii.

Co ciekawe, za pośrednictwem strony Trustedhousesitters.com można znaleźć dom nie tylko w odległych krajach, ale również w Polsce. Aktualnie, swój kąt oferują mieszkańcy Częstochowy, którzy są właścicielami psa. Udostępnić dom w zamian za opiekę mogliby w dniach od 24 do 28 czerwca. 

Oczywiście, aby w pełni móc korzystać z oferty portalu, należy zalogować się i podać dokładne dane. Jeśli ktoś skorzysta z naszych usług będzie mógł wystawić opinię, którą będą mogli zobaczyć nasi potencjalni klienci.

Jest jednak i zła wiadomość. Aby być członkiem społeczności, należy uiścić wymaganą opłatę. Jak donosi portal Boredpanda.com, wynosi ona 100 dolarów za rok, czyli około 400 złotych.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów