Wakacje w Finlandii zupełnie za darmo? To możliwe!

Paulina Ermel 27.03.2019
Finlandia
Fotografia: Shutterstock

Marzy wam się wycieczka do malowniczej Finlandii? Teraz możecie odbyć ją zupełnie za darmo! Jak to możliwe? Zobaczcie.

Myśleliście kiedyś o podróży do Skandynawii? A może waszym celem od zawsze był kraj Świętego Mikołaja? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na te pytania, mamy coś specjalnie dla was. Teraz możecie wyjechać do pięknej Finlandii za darmo.

Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w jednym prostym konkursie. A następnie cieszyć się podróżą do Finlandii.

Wakacje w Finlandii za darmo

Finlandia regularnie pojawia się w rankingach najszczęśliwszych krajów świata. Nic więc dziwnego, że turyści tak chętnie i tak licznie wybierają się, aby poznać jej zakątki i tajemnice. Tym razem same władze państwa postanowiły zorganizować wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą są właśnie wakacje w Finlandii.

Co należy zrobić? Przede wszystkim być nastawionym na to, że wakacje w Finlandii z przewodnikiem mogą być pełne nietypowych atrakcji. Warto przygotować się na chodzenie w kaloszach po gęstym lesie i czerpanie z natury tyle, ile się da.

Dlatego to wypoczynek dla osób, które są gotowe na tego typu "wyzwania". Wciąż jesteście zainteresowani? Zatem weźcie udział w konkursie, który polega na nagraniu 3-minutowego filmiku. W nagraniu musimy jak najlepiej zaprezentować siebie i powody, dla których chcemy wyjechać do Finlandii.

Na zwycięzców czekają 3 dni zwiedzania z przewodnikiem. Skusicie się?

Zastanawialiście się kiedyś, jakie są najbardziej fotogeniczne miejsca na świecie? Zebraliśmy dla was 8 takich zakątków. Robią wrażenie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów