Marzysz o bezpłatnej podróży po Europie? Weź udział w konkursie!

Magdalena Barszczak 09.05.2019
bezpłatna podróż po Europie
Fotografia: Shutterstock

Marzy ci się podróż po Europie zupełnie za darmo? Teraz to możliwe! Zobacz, jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z oferty!

Jesteś młodą osobą, a do tego obywatelem Unii Europejskiej i kochasz podróże? Rusza druga edycja konkursu "DiscoverEU". Jeśli marzysz o odkrywaniu tajemnic europejskich metropolii zupełnie za darmo, to oferta dla ciebie!

Darmowa podróż dla młodych Europejczyków

Komisja Europejska chce rozpowszechnić podróże po Europie. 15 tysięcy międzynarodowych biletów kolejowych Interrail czeka na Europejczyków, którzy wezmą udział w akcji "Odkryj Unię Europejską". Propozycja dotyczy pełnoletnich obywateli. Jak z niej skorzystać?

O bilet można się ubiegać samemu lub w grupie 5 osób. Jest jeden warunek. Oferta jest skierowana do Europejczyków, którzy urodzili się w okresie od 2 lipca 2000 do 1 lipca 2001 roku. Kandydaci muszą podać w zgłoszeniu numer dowodu osobistego lub paszportu, rozwiązać quiz i odpowiedzieć na pytanie dodatkowe.

Aby zarejestrować się do udziału w konkursie, wystarczy wejść na stronę serwisu Discover EU. Zgłoszenia można wysyłać do 16 maja.

Na szczęśliwców czeka podróż po Europie. Wybrani kandydaci mogą zgłębiać tajemnice europejskich miast aż przez 30 dni. W zamian za bilety organizatorzy proszą uczestników, by zdawali relację ze swoich wypraw, używając w mediach społecznościowych hasztagu #DiscoverEU.

Zobacz także: CNN poleca miejsca idealne na wyjazd we dwoje. Wśród nich... polskie miasta! 

Niektóre cieszą oczy pięknym białym piaskiem. Inne mają piękne miejsca do odwiedzenia. Poznajcie 10 niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów