Na popularnej plaży w Chorwacji pojawił się... rekin! Tylko zobaczcie to nagranie

Chorwacja - Dubrownik z lotu ptaka
Fotografia: Shutterstock

Na plaży w chorwackim Dubrowniku pojawił się rekin! Zobaczcie nagranie z tego zdarzenia. 

Chorwacja to jeden z najatrakcyjniejszych kierunków podróżniczych w Europie i jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Dużą popularnością cieszy się Dubrownik, zwłaszcza po tym, gdy okazało się, że w tym chorwackim miasteczku była kręcona "Gra o tron". To właśnie tam, na jednej z najpopularniejszych plaż, Copacabanie, w minioną sobotę pojawił się... rekin! Drapieżnik przestraszył wypoczywających tam turystów, a do akcji wkroczyła policja.

Zobacz także: Wiemy, gdzie Polacy pojadą w tym roku na wakacje. Będziecie zaskoczeni! 

Chorwacja: rekin na plaży w Dubrowniku! Zobacz nagranie

Na plaży Copacabana w Dubrowniku, w sobotę, 20 czerwca, pojawił się... rekin! Przerażający gość jednych turystów wystraszył, innych zaciekawił.

W związku z tym część wypoczywających w popłochu opuściła plażę. Pozostali nic sobie z tego nie robili. Dopiero po pewnym czasie do akcji wkroczyła policja i wyprosiła kąpiących się z wody. 

Jak podaje Onet, specjaliści ustalili, że był to rekin błękitny, znany także jako żarłacz biały. Jest to drapieżnik niebezpieczny dla człowieka, choć w historii potwierdzono zaledwie 13 ataków zwierzęcia, w tym 4 śmiertelne. 

Cała sytuacja została zarejestrowana przez "Dziennik Dubrownicki". Zobaczcie sami, jak wyglądało to niepokojące zdarzenie!

Zobacz także: Ta polska wieś jest słynna na cały świat. Wszystko przez jedno zdjęcie z lotu ptaka! 

Tęsknicie za podróżami? Te seriale pomogą wam przenieść się w wymarzone miejsca! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów