"Collecting stamps" - fotograficzny projekt Polaka podbija Instagram

Julita Buczek 07.12.2018
Podróżnik
Fotografia: Shutterstock

Zdjęcia, które robi ten Polak, prezentują się bardzo dobrze. Musicie je zobaczyć!

Piotr Bratosiewicz to Polak, który postanowił 193 państwa świata. Już teraz może pochwalić się imponującym wynikiem: był już w 101, a do zobaczenia zostały mu jeszcze 92. Podróżuje w najdalsze i najpiękniejsze zakątki świata, nic więc dziwnego, że jego projekt wzbudza pozytywne emocje. Na swoim Instagramie zebrał już pokaźną grupę fanów, którzy trzymają kciuki za powodzenie całego projektu. Zobaczcie te zdjęcia!

Zdjęcia Piotra wywołują prawdziwą furorę w sieci

Projekt "Collecting Stamps" w głównej mierze pokazuje mało znane miejsca. Niedawno fotograf wybrał się w Andy, gdzie wszedł na Górę Siedmiu Kolorów. Trzeba przyznać, że widok ze szczytu zapiera dech w piersiach. Jak podaje autor niezwykłych zdjęć, koszt takiej atrakcji to zaledwie... 3 dolary.

Fani zachwyceni pomysłem Polaka

Polak zebrał już całkiem wielu fanów na swoim Instagramie oraz doczekał się dużej ilości pozytywnych komentarzy, które z pewnością będą napędzać go do dalszego działania.

Zobacz także: Tę wyspę codziennie odwiedzają setki osób. Choć tak naprawdę... nie istnieje

Świetna fotka!

Piękne są twoje zdjęcia :D

Uwielbiam twoje fotografie!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów