Ma ciało 20-latki, a w metryce ponad dwa razy więcej. Blogerka podróżnicza podbija internet

Hanna Skowron 20.05.2019
Danielle Greentree
Fotografia: Instagram.com/travel_a_little_luxe

Jej podróżnicze wpisy na Instagramie docenił sam magazyn "Forbes"!

Danielle Greentree to blogerka podróżnicza, która na Instagramie dzieli się wskazówkami na temat swoich wypraw. W tym medium społecznościowym obserwuje ją już ponad 100 tys. internautów! Sławę Australijce przyniosły nie tylko bajeczne zdjęcia. Wiele osób zazdrości jej wyglądu. Nie mogą uwierzyć, że ma już 46 lat!

Podróżniczka prowadzi na Instagramie konto @travel_a_little_luxe. Przez ostatnie trzy lata odwiedziła 70 różnych miejsc, m.in. Malediwy, Peru, Bora Bora i Włochy. W 2018 roku "Forbes" okrzyknął jej profil instagramowym przewodnikiem turystycznym nr 1.

Na zdjęciach Danielle dokumentuje ciekawą architekturę, turkusowo-błękitną wodę i luksusowe hotele. Ze względu na egzotyczne kierunki, które odwiedza, na fotografiach często występuje w bikini. Internauci nie mogą się nadziwić, że właścicielka umięśnionego i smukłego ciała ma już 46 lat.

Nie mogę uwierzyć, że jesteś po czterdziestce!

Zazdroszczę ci tej opalenizny.

Wyglądasz niesamowicie!

Jaka jest tajemnica młodego wyglądu Greentree? 46-latka przyznaje w wywiadach, że to zasługa zdrowego stylu życia, ćwiczeń i dobrych genów. Danielle nie je przetworzonej żywności, pływa, biega i uprawia jogę. Ale najwięcej dają jej podróże!

Wydobywają z człowieka to, co najlepsze i otwierają świat na nowe doświadczenia i relacje. Podróże dają mi dużo energii. Kiedy wracam do domu, czuję się bardzo dobrze - mówiła portalowi Yahoo Lifestyle.

Lubicie podróże?

Zobacz także: Lubicie mocne wrażenia? Oto 5 najbardziej przerażających hoteli świata!

Lubicie podróżować? Poznajcie najbardziej niezwykłe wyspy na świecie. Każda z nich ma oryginalną historię

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów