91-letnia staruszka samotnie podróżuje po świecie i właśnie została gwiazdą Instagrama

baba Lena
Fotografia: Shutterstock

To trzeba zobaczyć!

Wygląda jak zwyczajna staruszka, jednak znacznie różni się od reszty emerytów. Wszystko za sprawą jej największej pasji, która całkowicie odmieniła jej życie. Poznajcie babę Lenę - najstarszą podróżniczkę świata.

Zobacz też: Utrudnienia w szczycie sezonu. Tanie linie lotnicze ogłaszają strajk

91-letnia baba Lena podbija świat

Pochodząca z Syberii baba Lena swoją przygodę z podróżami zaczęła w wieku 83 lat. Wycieczka do Czech tak bardzo się jej spodobała, że postanowiła zwiedzić kolejne państwa. Do tej pory Lena zobaczyła Turcję, Wietnam, Izrael, Tajlandię, Republikę Dominikany, Hiszpanię, Włochy, Czechy, Polskę i Niemcy.

Największą sławę przyniosła jej podróż do Wietnamu. Baba Lena poznała tam Katerinę Papinu, która postanowiła opisać jej historię w sieci. Od tego czasu 91-letnia staruszka zaczęła cieszyć się coraz większą popularnością. Od 2 lat prowadzi profile na Instagramie i Facebooku, gdzie regularnie zamieszcza swoje zdjęcia z najdalszych zakątków świata. Obecnie śledzi ją ponad 91 tysięcy osób.

Zastanawiacie się, jak to możliwe, że stać ją na wyjazdy? Okazuje się, że emerytura nie jest jedynym źródłem jej dochodów. Babcia sprzedaje też kwiaty i ubrania. Spójrzcie na zdjęcia baby Leny!

Zobacz też: Absurdalny trend podróżniczy! Coraz więcej osób chce spędzić tak swój urlop

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów