10 zdjęć, które można zrobić tylko na Festiwalu w Glastonbury

Paulina Szestowicka 23.06.2016
Festiwal w Glastonbury
Fotografia: East News

Taka edycja imprezy muzycznej zdarza się raz na 15 lat. 

Festiwal w Glastonbury jest jedną z największych imprez muzycznych na świecie. Często się go też nazywa najważniejszym festiwalem muzycznym. Mówi się, że w tym roku lista wykonawców jest najmniej kontrowersyjny i najbardziej przewidywalny od lat. Nie zniechęciło to oczywiście fanów dobrych dźwięków, którzy będą mogli wziąć udział w niepowtarzalnym wydarzeniu - nagraniu płytowej kompilacji na rzecz uchodźców. 

Glastonbury Festival of Contemporary Performing Arts, bo tak brzmi jego pełna nazwa, to święto fanów muzyki alternatywnej. W trakcie jego trwania są organizowane wystawy, przedstawienia teatralne, pokazy tańca i oczywiście występy cyrkowców. Tegoroczna edycja na pewno zapisze się w historii festiwalu, ponieważ od 15 lat impreza nie odbywała się przy tak złej pogodzie. "The Telegraph" ogłosił Festiwal w Glastonbury najbardziej błotnistym festiwalem. 

Oczywiście po każdym deszczu prędzej czy później wyjrzy słońce. Zmienna pogoda nie popsuła humoru uczestnikom festiwalu, a fotografowie chętnie uwieczniali na zdjęciach zabawne sytuacje. Trzeba przyznać, że Festiwal w Glastonbury jest najbardziej wdzięczną imprezą dla każdego, kto kocha fotografować.  

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów