16.06.2017 14:28

Sieciówka oferuje buty łudząco podobne do modelu Gucci. Są tańsze o ponad 2 tysiące złotych

Popularna sieciówka Primark przygotowała dla swoich klientek coś specjalnego. 

Butik Gucci

Fotografia: East News

Primark to popularna irlandzka sieciówka oferująca modne fasony w bardzo przystępnych cenach. Marka jest również bardzo popularna w Polsce, mimo braku sklepu stacjonarnego nad Wisłą. W produkty Primark można jednak bez problemu zaopatrywać się w sklepach online. 

Właśnie tam już niebawem do sprzedaży wejdą mokasyny, które już teraz rozpaliły wyobraźnię brytyjskich internautek. Wszystko przez to, że są utrzymane w bardzo podobnej stylistce do hitowego modelu marki Gucci. Różnica jest taka, że model Primarka kosztuje 8 funtów (około 39 złotych), a za mokasyny luksusowej marki trzeba zapłacić 480 funtów (około 2 305 złotych).

Mokasyny od Primarka

Fotografia: Instagram.com/Primark

Prawie jak Gucci

Podejrzewamy, że po butach w takiej cenie raczej nie ma co się spodziewać szczególnej jakości, ale "fashionistki" raczej się tym nie przejmują. Zdjęcie nowego modelu mokasynów na Instagramie Primarka zyskało rekordową liczbę polubień, a w komentarzach internautki nie mogły ukryć ekscytacji z powodu "okazji stulecia", jak opisał to portal Thesun.co.uk.

"

Chyba muszę wybrać się do Primarka, natychmiast! "

"

Piękne, kocham je - zachwycały się fanki. "

Dla porównania - tak wygląda model Princetown New Flora Gucci, który stał się inspiracją dla nowego hitu Primarka. Uważacie, że warto kupić sporo tańszą wersję? ;-)

Mokasyny Gucci

Gucci

Kupujecie tańsze "odpowiedniki" droższych marek?