Sprawdzono, co najchętniej jemy po seksie. Wnioski mogą zaskakiwać

Redakcja 11.08.2017
Jedzenie
Fotografia: Pexels

Wielu ankietowanych po upojnej nocy myśli tylko o jednym ;-)

O tym, że seks wzmaga apetyt, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Po miłosnych igraszkach wielu myśli tylko o tym, co by tu zjeść. Oczywiście, wraz z partnerem. I jeśli nie otwieramy akurat lodówki, często sięgamy po telefon, aby zamówić jedzenie z dostawą. 

Tym tematem zainteresował się serwis internetowy Yelp.com, który zapytał młodych ludzi, nie będących w stałych związkach, jaki posiłek jedzą najchętniej po udanym seksie. Jak podaje portal Refinery29.com, okazuje się, że najwięcej ankietowanych sięga po nic innego, jak tylko... pizzę. Ci natomiast, którzy nie wybrali włoskiego przysmaku, najczęściej zamawiają różnego rodzaju makarony i taco, jedno z najpopularniejszych dań kuchni meksykańskiej. 

giphy-downsized (53)

Druga randka? Tak, ale...

Badanie, jak zostało już wspomniane, zostało przeprowadzone na grupie millenialsów, którzy szczególnie w wakacje angażują się w przygody na jedną noc. Co ciekawe, młodzi ludzie niechętnie dzielą się posiłkiem z nowo poznaną osobą, z którą właśnie spędziły noc. Tylko 42 procent mężczyzn przyznało, że nie mają nic przeciwko wspólnemu posiłkowi chwilę po seksie, który zostanie do nich dostarczony. Kobiet było o wiele mniej - zaledwie 29 procent. 

Ankietowani przyznali również, że jest jedna rzecz, która skutecznie zniechęca ich do kolejnego, intymnego spotkania. Chodzi oczywiście o sposób, w jaki jemy. Ci, którzy głośno przeżuwają raczej nie mają szans na kolejne miłosne igraszki z tą samą osobą ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów