Praca marzeń w zasięgu ręki. Poszukują testera chipsów

Marianna Bereza 06.04.2018
chipsy
Fotografia: EAST NEWS

To prawdziwy hit!

Mówi się, że jeśli ktoś robi zawodowo to, co kocha, nie przepracuje ani jednego dnia w życiu. Do niektórych uśmiechnęło się szczęście, inni na myśl o pracy każdego ranka zagrzebują się w pościeli i myślą tylko o weekendzie.

Zobacz też: Możesz oglądać seriale i jeszcze ci zapłacą. To poważna propozycja Netflixa

Każdy chciałby zarabiać na tym, co lubi. Niektórzy uwielbiają jeść chipsy. Jeśli to jest to, co kochasz robić najbardziej w wolnym czasie, Doritos ma ofertę dla ciebie. Brzmi zbyt pięknie? To nie fejk! Firma spełni marzenie jednej osoby i zapłaci jej prawdziwe pieniądze za testowanie ich produktu.

Doritos szuka testera chipsów

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do 15 kwietnia. Jakie są wymagania? Co najmniej dwuletnie doświadczenie w jedzeniu chipsów Doritos, zamiłowanie do przekąsek, umiejętność ich spożywania pod presją czasu i otwarty umysł. Szczęściarz dostanie 18 tysięcy funtów rocznie (ok. 86 tys. zł). 

Tester ma stanąć na czele rewolucji. Jednym z pierwszych jego zadań będzie wycieczka po fabryce Doritos. Wszystko po to, aby ożywić smak chipsów i wymyślić nowe smaki. Jeśli spełniasz te kryteria, nie wahaj się i aplikuj.

Zobacz też: Przedstawiciel firmy produkującej chipsy Pringles zdradza, jak należy je jeść. To wcale nie jest oczywiste

tester chipsów

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów