Otworzono restaurację, w której można być nagim. W kolejce czeka 16 tysięcy osób

Paulina Szestowicka 22.04.2016
Restauracja dla nudystów
Fotografia: East News

Wtedy potrawy smakują lepiej? 

Nie musimy już przykładać większej uwagi do ubioru wybierając się do restauracji. Będąc w Londynie, powinniśmy odwiedzić The Bunyadi, miejsce, gdzie jest mile widziane bycie nagim.

Wydawać by się mogło, że jakiekolwiek inne miejsca niż plaża, dedykowane nudystom nie mają racji bytu. Ku zaskoczeniu wszystkich restauracja w stolicy Wielkiej Brytanii cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Obecnie w kolejce czeka już ponad 16 tysięcy osób. Na listę może wpisać się każdy za pośrednictwem strony internetowej thebunyadi.com.

Restauracja dla nudystów
Fotografia: www.thebunyadi.com

Właściciele The Bunyadi wyszli z założenia, ze skoro ich klienci są nago, nie powinni korzystać z telefonów komórkowych. Co ciekawe, jedzenie, które jest serwowane, nie zawiera sztucznych dodatków, meble nie są pomalowane farbą, a w całej restauracji nie ma ani elektryczności ani gazu. Klienci mogą delektować się potrawami w specjalne wydzielonych miejscach. Oczywiście znalazło się też pomieszczenie dla osób, które nie chcą się rozbierać. 

Z czasem się okaże, czy popularność The Bunyadi jest wywołana tylko ciekawością ludzi. Może rzeczywiście jest zapotrzebowanie na takie miejsca i lokal się utrzyma?

Restauracja dla nudystów
Fotografia: www.thebunyadi.com
Restauracja dla nudystów
Fotografia: www.thebunyadi.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów