Grześki, Jeżyki i inne. Ulubione smakołyki Polaków wchodzą na rynek w postaci lodów

Magdalena Kulej 23.03.2018
Kobieta jedząca loda
Fotografia: Shutterstock.com

Firma Colian znana z deserów w formie wafli czy ciastek wprowadza na polski rynek swoje bestsellery w postaci lodów.

Szykuje się prawdziwa rewolucja na polskim rynku mrożonych deserów. Swoje smakowite portfolio rozbudowuje firma Colian. Do tej pory kojarzona była głównie z takimi produktami jak kultowa oranżada Hellena, wafelki Grześki i ciastka Jeżyki. To właśnie te słodkie bestsellery pojawiły się w marcu w lodowej formie. Na nową ofertę składa się aż 6 produktów w różnych formatach – od lodów na patyku po rożki. Wszystkie w cenie od 1.49 zł do 3,99 zł.

Zobacz także: Wybrano najlepszy smak lodów na świecie

Lody Oranżada Hellena

Miłośnicy tego legendarnego już napoju mogą wybierać pomiędzy 3 zmrożonymi wersjami oranżady. W sklepach dostępne są lody na patyku (1,49 zł), świderki (1,99 zł) i lody w tubie (1,99 zł). Jak zapewnia producent, wszystkie zachwycają autentycznym landrynkowym smakiem czerwonej Helleny.

hellena-lody
Fotografia: materiały prasowe

Lody Grześki

To kolejny klasyk, który ma szansę podbić serca lodożerców. Firma Colian kusi dwoma wariantami Grześków: na patyku (2,99 zł) i w rożku (2,99 zł). Te na patyku to lody kakaowe w czekoladzie deserowej Goplana z kawałkami wafelka. Wersja w rożku uzupełniona jest czekoladowym sosem, a podana jest w jedynym na rynku kakaowym rożku waflowym.

grzeski-lody
Fotografia: materiały prasowe

Lody Jeżyki

Te lody nie tylko smakują, ale i wyglądają jak swój ciasteczkowy pierwowzór. Okrągłe, bakaliowe Lody Jeżyki Classic na patyku (3,99 zł) polano karmelem i mleczną czekoladą. Producent zapewnia, że na konsumentów czekają „chwile najeżone doznaniami”.

jezyki-lody
Fotografia: materiały prasowe

Zobacz także: Nowy smak lodów podbija serca lodożerców. Jest co najmniej kontrowersyjny

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów