Nowy smak lodów podbija serca lodożerców. Jest co najmniej kontrowersyjny

Redakcja 28.06.2017
Lody
Fotografia: East News

Dla wielu nowy smak lodów to prawdziwa gratka. I wcale się nie dziwimy. 

Czekoladowe, waniliowe, a może truskawkowe? Lody o tych smakach to już niemal standard. Choć wciąż mają swoich zwolenników, królują te, które mogą pochwalić się naprawdę nietypowym smakiem.

Nikogo więc nie dziwią już lody o smaku cukierków irysków, arbuza, czy chociażby zielonej herbaty. A gdyby tak zjeść loda, który smakuje jak...pizza? Tak, to nie żart. Ten smak lodów ma właśnie swoje pięć minut i wszystko wskazuje na to, że dobrze je wykorzystuje. 

Hit czy kit?

Tak niezwykle połączenie oferują swoim klientom właściciele lokalu Little Baby's Ice Cream w Filadelfii. To właśnie tam wszyscy miłośnicy pizzy i lodów mogą otrzymać te dwa smaki w jednym wafelku. Przepis na lody o smaku pizzy, wbrew pozorem nie jest skomplikowany. Jak podaje Uproxx.com, to połączenie kilku składników: pomidorów, bazylii, oregano, soli i czosnku. 

Lody o smaku pizzy, choć właśnie teraz święcą triumfy, znane już były kilka lat temu. Takie połączenie smaków, już dwa lata temu, oferował chociażby Max & Mina's Home Made Ice Cream w Queens. Pozostaje mieć nadzieję, że ten niezwykły i dość kontrowersyjny zestaw zawita również do Polski. A może już tutaj jest? :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów