Nowy smak bajgli to Oreo podniesione do potęgi trzeciej

Paulina Szestowicka 11.05.2016
Fotografia: www.instagram.com/hannahouimet
Fotografia: Bajgle o smaku Oreo

Bardziej kremowe i czekoladowe już chyba być nie mogą.

Jeszcze nie tak dawno furorę robiły bajgle w kolorach tęczy, a już pojawiła się ich zupełnie inna wersja. Określenie inna jest oczywiście jak najbardziej trafne, ale od razu przechodząc do rzeczy, można powiedzieć, że bardziej kremowa i czekoladowa. 

Bajgle o smaku ciastek Oreo to najnowszy trend śniadaniowy prosto z New Jersey. Kanapka jest zrobiona z waniliowo-czekoladowych bajgli, które są przełożone kremem o smaku ciastek i oczywiście z kawałkami ciastek w środku. Nie trzeba więcej dodawać, żeby zazdrościć klientom The Bagel Nook w Freehold. Danie zostało nazwane Oreo Overload i cieszy się dużym powodzeniem. Jeżeli trudno nam w to uwierzyć, powinniśmy przejrzeć Instagram. 

Robimy ich naprawdę dużo i to każdego dnia - powiedział w rozmowie z magazynem "People" Alex Berkowitz z The Bagel Nook. - Ich popularność bardzo nas zaskoczyła. 

Naszym daniem, było to do przewidzenia. Produkty o smaku Oreo cieszą się od dawna ogromnym powodzeniem, więc bajgle, które zawierają je aż pod trzema postaciami, musiały zrobić furorę. Nic dziwnego, że tak wiele osób próbuje na swój sposób odtworzyć kompozycję. Oryginalny przepis oczywiście pozostaje tajemnicą, ale co rusz w internecie pojawia się kolejna domowa wersja dania. 

Bajgle o smaku Oreo
Fotografia: www.instagram.com/the_bagel_nook

Bajgle o smaku Oreo

Bajgle o smaku Oreo
Fotografia: www.instagram.com/marktravels

Bajgle o smaku Oreo

Bajgle o smaku Oreo
Fotografia: www.instagram.com/hannahouimet

Bajgle o smaku Oreo

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów